Podziękowania dla gości to ważny element każdego wesela. Dzięki wyjątkowym, również personalizowanym upominkom Para Młoda może podziękować rodzinie i przyjaciołom za wspólnie spędzony czas na przyjęciu.

Wesele jest jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem wymagającym eleganckiej oprawy. Jeśli pragniecie dowiedzieć się, jakie prezenty dla gości są modne w 2021 roku, podpowiadamy. Podziękowania weselne to już niemal tradycja. W tym roku ogromną popularnością cieszą się dekoracyjne, zapachowe świeczki. Możecie zdecydować się na tradycyjne aromatyczne świece ukryte w słoikach ze złotymi wieczkami lub podarować gościom świeczki sojowe. Każdy z tych produktów może zostać spersonalizowany według Waszego pomysłu. Szeroki wybór naklejek z rozmaitymi wzorami dostępnymi w różnych tonacjach sprawia, że dopasowanie kolorystyki do motywu przewodniego wesela nie stanowi żadnego problemu.

świeczki sojowe z granatową nalepkąświeczki małe okrągłe granatowe

Kolejną ciekawą propozycją są świeczki sojowe. To równie elegancka forma podziękowań zamknięta w ozdobnych słoikach z pięknymi etykietami. Pragniemy podkreślić, że w Amelia Wedding oferujemy je w ekologicznej wersji i ręcznie wykonane. Prezent w tej odsłonie na zawsze pozostanie w pamięci osób obdarowanych. Możecie mieć pewność, że iskra Waszej miłości jeszcze przez długo będzie tliła się w domach gości weselnych.

ozdobne czekoladki jako podziękowanie dla gości weselnych leżące na talerzykupudełko na słodkości dla gości weselnych w kwiaty

Nie tylko świeczki są modnymi podziękowaniami weselnymi w 2021 roku. Równie popularne są słodycze. Jeśli chcecie udowodnić wszystkim zaproszonym gościom, jak ważne jest dla Was ich uczestnictwo w uroczystości, możecie zdecydować się na podziękowania ślubne w formie czekoladek. Najbliższa rodzina i przyjaciele na pewno poczują się wyróżnieni, tym bardziej gdy zdecydujecie się na spersonalizowane upominki. Pragniecie obdarować wszystkich uczestników wspaniałymi prezentami? Wybierzcie opakowanie na słodycze, podajcie nam datę swojego ślubu oraz swoje imiona, a papeteria ślubna Amelia Wedding zajmie się resztą.

dwie krówki jako podziękowanie za udział w weselu wiatraczki jako podziękowanie za udział w weselu białe w kwiaty

Możecie wybrać także niekonwencjonalne podziękowania, takie jak krówki ślubne, miody w słoiczkach, wiatraczki czy butelki na nalewki. Wesela organizowane są przez cały rok. Wybierając podziękowania ślubne, warto zwrócić uwagę na ich rodzaj i dopasować do konkretnej pory roku. Jesienią i zimą świetnie sprawdzają się słoiczki z miodem, a w przypadku ciepłych miesięcy wiele innych upominków, które oferujemy w Amelia Wedding. Godne polecenia są nasiona kwiatów niezapominajki. Inspirujący zapach tych kwiatów to idealny wybór dla wszystkich Waszych przyjaciół i członków rodziny. Pamiętajcie, że podziękowania weselne stanowią ciekawe elementy dekoracyjne sali weselnej. Doskonale wiemy, że planowanie i przygotowanie aranżacji wesela to duże wyzwanie dla każdej Pary Młodej. Warto jak najbardziej postarać się o dobre wspomnienia. Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenia wymagające szczególnej troskliwości i oprawy, w związku z czym wszystkich przyszłych małżonków zachęcamy do śledzenia porad na naszym blogu i zapoznania się z pełną ofertą sklepu Amelia Wedding.

Może zainteresują Cię jeszcze inne ciekawe artykuły:

Oryginalne podziękowania dla Gości Weselnych

Świeczki sojowe jako wyjątkowa forma podziękowania dla gości weselnych

Czym zaskoczyć gości weselnych – zawieszki sojowe