Upominek dla gości weselnych to symboliczny, znany do wielu lat zwyczaj. Taki gest w stronę naszych weselników jest bardzo ważny, ponieważ zasługują oni na podziękowanie za uczestniczenie w tak ważnej dla Narzeczonych uroczystości. Poza samą funkcją podziękowania bliskim, taki upominek może stanowić idealną pamiątkę uroczystości. Ważne jest także, aby podziękowania dopasowane były do wystroju wesela i innych dodatków, ale także spójne z zaproszeniami, dzięki czemu nie tylko będą nawiązywały do ogólnego wystroju, ale także zapewnią ciągłość tematyki ślubu od początku do końca!

Słoiczki z miodem [KLIK]

Podziękowanie dla gości weselnych w formie słoiczków z miodem z pewnością zapewni słodkie chwile naszym bliskim w zaciszu własnego domu. Goście weselni wspomną wtedy Waszą piękną uroczystość i z pewnością udany wieczór, delektując się zdrowym miodem. Słoiczki mogą być dopasowane do każdego rodzaju uroczystości, czy będzie to ślub w stylu glamour czy rustykalny. Kapturek na miody może graficznie nawiązywać do pozostałych dodatków i zawierać drobną personalizację z Waszymi imionami i datą.

Podziękowania dla gości w formie słoiczków z miodem

Podziękowania dla gości w formie słoiczków z miodem

Czekoladki [KLIK]

Kolejny słodki pomysł na upominek dla gości ślubnych, bo kto nie lubi czekolady! Z pewnością większość czekoladek zniknie już podczas wesela, a dzięki personalizowanej owijce, czekoladki mogą być idealnym dopełnieniem dekoracji stołu. W naszej ofercie znajdują się czekoladki zarówno w swojskim stylu z owijką z papieru ekologicznego jak i bardziej eleganckie, ze złoconym tekstem i kompozycją kwiatową.

Podziękowania dla gości w fomie pysznych czekoladek

Podziękowania dla gości w formie czekoladek z personalizowaną owijką

Zapachowe świeczki [KLIK]

Oryginalne podziękowania dla gości weselnych w formie zapachowych świeczek na pewno zachwycą Waszych bliskich i zapewnią im chwile relaksu. Mogą stanowić uzupełnienie dekoracji rustykalnych, jak i bardziej nowoczesnych, czy w eleganckim stylu glamour, ponieważ personalizowane etykiety na świeczkach wkomponują się w każdą tematykę przewodnią wesela. Jest to nietuzinkowy sposób na podziękowanie za przybycie i na pewno warto się na taki upominek zdecyować.

Podziękowania dla gości - świeczki z personalizowaną etykietą

Podziękowania dla gości - świeczki z personalizowaną etykietą

Pudełeczka [KLIK]

Słodkie karmelki w ozdobnym pudełeczku to niezaprzeczalnie przyjemne podziękowanie dla bliskich za przybycie i uczestniczenie w uroczystości ślubu. Do pudełeczek można także włożyć inne, ulubione słodkości, czy to klasyczne krówki, czy kokosowe kuleczki, wybór jest Wasz! A dzięki personalizowanemu opakowaniu dopasowanym do pozostałej papeterii ślubnej, pudełeczka stanowić mogą dodatkową ozdobę wesela.

Pudełeczka na słodkości - podziękowania dla gości weselnych

Pudełeczka na słodkości - podziękowania dla gości weselnych

Nasiona niezapominajki

Jeśli szukacie nietypowego podziękowania dla Waszych gości weselnych, proponujemy nasionka niezapominajek. Przez w pełni dopasowane opakowanie, współgrały będą z innymi ozdobami na stole weselnym, a dodatkowo zapewnią wyjątkową pamiątkę. Kiedy posadzone niezapominajki o jakże znaczącej nazwie zaczną kwitnąć, Wasi bliscy miło wspomną spędzone razem chwile.

Opakowanie nasion niezapominajki - podziękowania dla gości weselnych

Opakowanie nasion niezapominajki - podziękowania dla gości weselnych

Mamy nadzieję że spośród wielu pomysłów, i kilku powyższych propozycji, traficie na coś, co wpasuje się w Wasz ślub idealnie, a Wasi goście poczują, że są mile widziani i docenieni w tak pięknych chwilach Waszego życia.