Czas zacząć przygotowania do uroczystości ślubnych w 2019 roku. Ważny jest tu nie tylko wybór odpowiedniej sali, dekoracji, florystyki, ale także motywu lub koloru przewodniego. Już na etapie tworzenia wymarzonej wizji weselnego przyjęcia można zainspirować się papeterią ślubną. Dostępnych jest wiele wzorów, zarówno kwiatowych, jak i bardziej klasycznych, które mogą stać się podpowiedzią dla Par Młodych, w jakim stylu urządzić przyjęcie weselne. Wybór odpowiedniego motywu będzie gwarancją wspaniałych i dopasowanych dekoracji.

 

Kwiaty i złoto, czyli zaproszenia ślubne w stylu glamour

Wśród zaproszeń ślubnych w 2019 roku popularne będą motywy kwiatowe w połączeniu ze złoceniami. Połyskujące detale pięknie współgrają z kompozycjami kwiatowymi. Mogą mieć formę ramek, geometrycznych kształtów lub drobny gałązek i liści. Pięknie prezentują się także zaproszenia ślubne ze złotym tekstem. Wówczas złote mogą być tylko Imiona i Nazwiska Pary Młodej oraz Gości lub cała treść wraz z wierszykami o miłości czy prezentach. Kwiaty są idealnym dopełnieniem złotych detali. Delikatne piwonie, róże, dalie oraz motywy botaniczne – eukaliptusy i paprocie pięknie zaprezentują się jako tło do złotego blasku.

 Kwiatowe zaproszenia ślubne ze złoceniem, podziękowania dla gości

Kwiatowe zaproszenia ślubne ze złoceniem

Zaproszenia ślubne w stylu boho

Florystyczne dekoracje i bukiety ślubne mogą stać się niezastąpioną inspiracją dla przyszłej Pary Młodej. Wyraziste kolory burgundowych piwonii i czerwonych róż lub też bardziej spokojna tonacja kwiatów w pastelowych barwach może odnaleźć się jako ciekawy motyw przewodni weselnego przyjęcia. Dla narzeczonych, którzy w naturze odnajdują najpiękniejsze motywy, przygotowaliśmy zaproszenia ślubne z piwonią, a także z innymi kwiatami. Róże, bez, eustoma, dalia, tulipan często goszczą na papierowych dekoracjach ślubnych, sprawiając, że całość nabiera charakteru i koloru.

 

Zaproszenia ślubne, koperta z wklejka, winietki, zawieszki i podziękowania dla gości

Botaniczne zaproszenia ślubne

Zieleń potrafi inspirować. Jej delikatne odcienie, ale także te chłodniejsze barwy pięknie zaprezentują się nie tylko na weselnym stole, ale także na papeterii ślubnej. Zaproszenia ślubne z eukaliptusem, paprocią, a nawet liśćmi bananowca czy monstery będą niezapomnianą zapowiedzią uroczystości w stylu greenery. Można wybrać różne odcienie koloru natury, zarówno leśną jak i butelkową zieleń. Zielone zaproszenia ślubne można również uzupełnić ekologiczną kopertą, dodatkowo umieszczając w jej wnętrzu ozdobną wklejkę, a całość można przewiązać jutowym sznurkiem.

 

Zaproszenia ślubne w stylu vintage

Piękne grafiki z minionych lat powracają i inspirują, a w połączeniu z modnymi kolorami tworzą oryginalną papeterię ślubną. Wśród nowości zaproszeń ślubnych w 2019 roku przygotowaliśmy kolekcję Eteryczne, której połączenie bukietów w stylu vintage oraz intensywnego koloru tworzy zaskakującą całość. Kolekcję uzupełniają koperty- grafitowa oraz kremowa, które mają nadrukowane piękne motywy kwiatowe.

Zaproszenia ślubne, winietki, zawieszki i podziękowania dla gości

Zaproszenia ślubne, eko koperta z wklejka, winietki, zawieszki i podziękowania dla gości

Trendy na kolejne lata:

Modne dekoracje weselne 2023 – przegląd trendów

Trendy ślubne w 2021 - dekoracje ślubne