Amelia Wedding
  • Svatební oznámení
  • Oznámení ke křtu a prvnímu svatému přijímání
  • Jmenovky na stůl
  • Dárky pro svatební hosty
  • Svatební doplňky
  • Kontakt
  • Pro firmy
  • Pro učitele
  • Blog
  • Tisk z Canvy

Polský výrobce svatebních tiskovin. Specializujeme se na kompletní svatební papírnictví: jmenovky, poděkování hostům, svatební oznámení a veškeré svatební doplňky.

Chcete s námi spolupracovat?

Informace o e-shopu

Amelia-Wedding.pl

ul. Pomorska 53

70-812 Szczecin

Polsko

info@amelia-wedding.pl91 886 07 10

Kategorie

  • Svatební oznámení
  • Svatební menu
  • Jmenovky na stůl
  • Dárky a poděkování pro hosty
  • Čaj
  • Semínka
  • Sladkosti
  • Lahvičky na alkohol
  • Sójové svíčky
  • Sójové vonné vosky
  • Vánoční přání pro firmy

Váš účet

  • Osobní údaje
  • Objednávky
  • Adresy
  • Kupóny
  • Moje upozornění

Amelia-Wedding.pl

  • O nás
  • Obchodní podmínky
  • Doprava a platba
  • Vrácení a reklamace
  • GDPR
  • Expresní výroba
  • Tisk z Canvy
  • Tvůrce oznámení
  • Kontakt
  • Mapa stránek
Amelia Wedding

© 2026 Amelia Wedding. Všechna práva vyhrazena.

Zásady ochrany osobních údajůObchodní podmínky
/
/
  1. Strona glowna
  2. /Svatební doplňky
  3. /Jmenovky na stůl
  4. /Zelené svatební jmenovky

Zelené svatební jmenovky – Botanická elegance pro vaši svatbu

Je nepochybné, že svatební jmenovky na stůl jsou nepostradatelným dekorativním a organizačním prvkem každé větší svatby. Snoubenci, kteří pořádají menší oslavu, na ně často zapomínají, což je škoda. Díky těmto malým, nenápadným kartičkám bude každá svatba perfektně naplánovaná a organizovaná. Svatební jmenovky umisťuje personál svatební hostiny přímo na prostírání nebo nad něj. Jméno a příjmení na vizitce hostům jasně ukazuje, které místo jim bylo přiděleno. To přináší velký komfort, protože před zahájením obřadu můžete každému určit místo na základě zasedacího pořádku, sympatií či vzájemných vztahů mezi svatebčany.

Nalezeno 98 produktů

Upozornění: Text může být v jakémkoliv jazyce.
Svatební jmenovky na stůl - Lesní plody č. 2 - luční tráva - eko svatební doplňky
Svatební jmenovky na stůl Lesní plody č. 2 – Eko vizitky

10.10 Kč

Svatební jmenovky, vizitky s personalizací na svatební stůl na perleťovém papíru s lesní grafikou
Svatební jmenovky Opal č. 2 – Rustikální vizitky na stůl s lesním motivem

11.80 Kč

Svatební jmenovky na stůl - krajkový motiv č. 6 - elegantní svatební doplňky se zirkonem
Svatební jmenovky na stůl s krajkou č. 6 – Vizitky se zirkonem

12.90 Kč

Svatební jmenovky se zlacením, motiv zlaceného geometrického srdce na pozadí noční oblohy - Měsíční noc č. 4
Svatební jmenovky Měsíční noc č. 4 – se zlaceným geometrickým srdcem

15.70 Kč

Svatební jmenovky na stůl s personalizací - grafika s bílými a růžovými pivoňkami a větvičkami eukalyptu
Svatební jmenovky na stůl Kraft č. 2 – Ekologické s motivem růžových pivoněk

11.80 Kč

Botanické svatební jmenovky na stůl s grafikou sukulentů
Svatební jmenovky Botanik č. 3 – Jmenovky na stůl s motivem zelených sukulentů

10.10 Kč

Zlaté svatební jmenovky ve stylu Glamour. Modrá grafika s bílou kamélií a zelenými listy
Svatební jmenovky Laura č. 2 – Zlaté vizitky na stůl s motivem bílé kamélie

15.70 Kč

Svatební jmenovky se zlatou ražbou, motiv zlatého jelena na pozadí noční oblohy - Měsíční noc č. 7
Svatební jmenovky na stůl Měsíční noc č. 7 – se zlatým jelenem

15.70 Kč

Svatební jmenovky na stůl - Akvarel č. 22 - Růžové pryskyřníky se zelení
Svatební jmenovky Akvarel č. 22 – Jmenovky na stůl s motivem růžových pryskyřníků

9.00 Kč

Svatební jmenovky na dřevě v lahvově zelené barvě s bílými květy a dekorativními větvičkami
Svatební jmenovky na dřevě Topaz č. 2 – Vizitky na stůl s motivem bílých květů

17.40 Kč

Botanické svatební jmenovky ve stylu vintage s rostlinnou grafikou a zlacením
Svatební jmenovky Serenity č. 1 – Zlacené vizitky na stůl s rostlinným motivem

15.70 Kč

Svatební jmenovky na stůl z kolekce Madras č. 3 se zeleným ornamentem
Svatební jmenovky Madras č. 3 – Jmenovky na stůl se zeleným boho ornamentem

9.00 Kč

Svatební jmenovky na stůl - Felicja č. 20 - Zelené orchideje - svatební doplňky
Svatební jmenovky na stůl Felicja č. 20 – Jmenovky s motivem akvarelových orchidejí

9.00 Kč

Svatební jmenovky se zlatou ražbou v glamour stylu - růžové a bílé pivoňky
Svatební jmenovky Flores č. 1 – Zlaté vizitky na stůl s růžovými pivoňkami

15.70 Kč

Svatební jmenovky na stůl, svatba - Lesní plody č. 8 - Smrk a jeřabina - ekologické svatební doplňky
Svatební jmenovky na stůl Lesní plody č. 8 – Vizitky s motivem jeřabin a smrku

10.10 Kč

Svatební jmenovky se zlatou ražbou a botanickým motivem kapradí
Svatební jmenovky na stůl Pattern č. 5 – Zlatá ražba s motivem kapradí

15.70 Kč

Zimní svatební jmenovky na stůl s motivem bavlny, perníčků a jehličí
Zimní svatební jmenovky na stůl Indigo č. 8 – Bavlna a perníčky

10.10 Kč

Svatební jmenovky s bílou hortenzií a tulipány v zeleni se zlatými nápisy a zlatým rámečkem
Svatební jmenovky Avril č. 2 – Zlatem ražené vizitky na stůl s motivem hortenzie

15.70 Kč

Jmenovky na svatební stůl, svatba - Margaret č. 7 - ekologické - jemné zelené větvičky
Svatební jmenovky na stůl Margaret č. 7 – Vizitky s motivem akvarelových větviček

12.90 Kč

Květinová svatební jmenovka na stůl, grafika v greenery stylu s bílými pivoněmi a eukalyptem
Svatební jmenovky Aurum č. 3 – Jmenovky na stůl se zlatými květy

10.10 Kč

Svatební jmenovky na stůl s personalizací - grafika se slunečnicí
Svatební jmenovky na stůl Kraft č. 5 – Rustikální se slunečnicí

11.80 Kč

Zlacené svatební jmenovky ve stylu Glamour. Elegantní kombinace zelené se zlacenými listy monstery
Svatební jmenovky Saphir č. 1 – Jmenovky na stůl s motivem zlacené monstery

15.70 Kč

Svatební jmenovky na stůl, svatba - Kalia č. 2 - Listy eukalyptu - svatební doplňky
Svatební jmenovky Kalia č. 2 – Saténové vizitky na stůl Greenery

9.00 Kč

Svatební jmenovky na stůl - Elegant č. 29 - Luční květy - květinové svatební doplňky
Svatební jmenovky Elegant č. 29 – Jmenovky na stůl s motivem lučních květin a stužkou

10.10 Kč

Svatební jmenovka na stůl, grafika s frézií a bílými pivoněmi s přídavkem gypsomilky a eukalyptu
Svatební jmenovky Aurum č. 1 – Jmenovky na stůl s motivem fialových frézií a pivoněk

10.10 Kč

Svatební jmenovky na stůl s personalizací - grafika s astrami ve fialových odstínech a kapradím
Svatební jmenovky na stůl Kraft č. 3 – Rustikální boho styl

11.80 Kč

Svatební jmenovky se zlacením ve stylu Glamour. Botanický motiv Greenery
Svatební jmenovky Flores č. 3 – Vizitky na stůl se zlaceným motivem Greenery

15.70 Kč

Svatební jmenovky na stůl s pavím perem. Barevná grafika pavích per jako doplněk svatebního tématu.
Svatební jmenovky Magnet č. 1 – Jmenovky na stůl s motivem pavích per

10.10 Kč

Jmenovky na svatební stůl, svatba - Sorento č. 12 - Tropické listy - květinové svatební doplňky se zlacením
Svatební jmenovky Sorento č. 12 – Zlacené vizitky s motivem tropických listů

15.70 Kč

Folklórní svatební jmenovky na stůl s kašubským motivem
Svatební jmenovky Folk č. 2 – Kartičky na stůl s kašubským motivem

9.00 Kč

Botanické svatební jmenovky na stůl s grafikou kaktusu
Svatební jmenovky Botanik č. 4 – Jmenovky na stůl s motivem kaktusu

10.10 Kč

Svatební jmenovka na stůl s motivem bílých růží a eukalyptu v lahvově zelené barvě
Svatební jmenovky na stůl Rozalia č. 3 – Lahvově zelená a růže

9.00 Kč

Zelené akvarelové svatební jmenovky se zlacením. Vizitky na svatební stůl
Svatební jmenovky Delfina č. 4 – Zlacené vizitky s motivem akvarelových listů

15.70 Kč

Květinová svatební jmenovka na stůl, grafika s bílými růžemi a zelenými a modrými listy
Svatební jmenovky Aurum č. 4 – Jmenovky na stůl s motivem bílých růží a modrých listů

10.10 Kč

Svatební jmenovky s lesní krajinou v odstínu chladné zelené
Svatební jmenovky Eteryczne č. 6 – Vizitky na stůl s motivem horské krajiny

10.10 Kč

Zlaté svatební jmenovky s motivem zeleně a zlatým rámečkem
Svatební jmenovky Sand č. 3 – Zlacené vizitky na stůl s motivem zeleného rámečku

15.70 Kč

Květinová svatební jmenovka na stůl, grafika s růžovými a bílými pivoněmi v obklopení eukalyptových listů
Svatební jmenovky Aurum č. 2 – Jmenovky na stůl s motivem pivoněk a eukalyptu

10.10 Kč

Bílo-zelené svatební jmenovky s konvalinkou a zlacenými větvičkami v glamour stylu
Svatební jmenovky Rubin č. 4 – Vizitky na stůl s motivem zlacených konvalinek

15.70 Kč

Svatební jmenovky s vínovými květy v kombinaci se zelenými listy
Svatební jmenovky na stůl Kalia č. 11 – Elegantní jmenovky s vínovými květy

9.00 Kč

Květinové svatební jmenovky se zlacenými větvičkami v glamour stylu, motiv jemných bílých květů a zeleně
Svatební jmenovky Rubin č. 1 – Zlacené vizitky na stůl s bílými květy

15.70 Kč

←
123
→

Zelené svatební jmenovky jsou jedinečným způsobem, jak vnést svěžest a dotek přírody do vaší svatební dekorace. Zelená barva, symbolizující harmonii, nové začátky a štěstí, dokonale podtrhne atmosféru vašeho velkého dne. Naše kolekce obsahuje více než 100 unikátních vzorů zelených jmenovek na svatební stůl, které spojují botanickou eleganci s moderním designem. Od jemných pistáciových odstínů přes hlubokou lahvově zelenou až po svěží motivy eukalyptu – každá dvojice zde najde ideální řešení přesně podle stylu své svatby.

Zelené svatební jmenovky z naší nabídky jsou tištěny na vysoce kvalitním saténovém papíře s gramáží 280 g, což zaručuje elegantní vzhled i vysokou odolnost. Každou jmenovku můžete plně personalizovat pomocí našeho inovativního online editoru s funkcí AI, který vám umožní vygenerovat hotový návrh během pouhých 5 minut. Je to moderní přístup k tvorbě svatebních tiskovin, který ocení páry kladoucí důraz na špičkovou kvalitu, pohodlí a úsporu času.

Botanické motivy na zelených jmenovkách – trend sezóny 2024/2025

Botanické jmenovky prožívají ve svatebním průmyslu svou renesanci a jejich popularita neustále roste. Motivy jako eukalyptus, kapradiny, listy monstery nebo jemné akvarelové větvičky dokonale zapadají do nejnovějších svatebních trendů. Styl greenery, který sází na přirozenost a bohatost zeleně, dominuje moderním svatbám a zelené jmenovky s motivem listů jsou jeho dokonalým ztělesněním. Naše botanické vzory se vyznačují autentičností – často využíváme ručně malované akvarelové grafiky a realistická vyobrazení rostlin, která vnášejí na svatební tabuli idylickou a zároveň elegantní atmosféru.

Mimořádné oblibě se těší jmenovky s eukalyptem, které neobyčejným způsobem kombinují jemnou eleganci s modernou. Eukalyptus jako symbol ochrany a síly je ideálním motivem pro svatební tiskoviny. V naší nabídce najdete různé varianty – od jemných větviček stříbřitého eukalyptu až po stylizované minimalistické formy. Každý vzor lze přesně přizpůsobit barevné paletě svatby při zachování přirozeného a okouzlujícího charakteru.

Styly a odstíny – najděte svou ideální zelenou pro svatební jmenovky

Lahvově zelená – elegance a hloubka

Lahvově zelená je jedním z nejušlechtilejších odstínů svatební palety. Jmenovky v této barvě vyzařují vytříbenou eleganci a skvěle ladí se svatebními oznámeními v klasickém i moderním stylu. Tento hluboký, sytý odstín výborně doplňuje zlaté nebo měděné akcenty a vytváří luxusní kompozice ve stylu glamour. Zelené svatební jmenovky v lahvovém odstínu se skvěle hodí pro podzimní a zimní svatby, kterým dodávají teplo a útulnost.

Pistáciová jemnost

Pistáciové svatební jmenovky jsou volbou pro páry, které milují lehkost a romantiku. Tento pastelový odstín zelené vnáší do dekorace stolu závan svěžesti. Ideálně se kombinuje s pudrově růžovou, krémově bílou nebo jemným zlatem. Pistáciové botanické motivy vypadají obzvláště krásně v jarních a letních aranžmá, kde harmonizují s přírodními květinovými dekoracemi.

Olivová klasika

Olivový odstín zelené je synonymem nadčasové elegance. Svatební jmenovky v této barvě jsou neobyčejně univerzální – hodí se jak na svatby ve rustikálním stylu, tak na formálnější klasické hostiny. Olivová zelená skvěle ladí s přírodními materiály, jako je len, juta či surové dřevo, a vytváří soudržné aranžmá v eko stylu.

Online editor s AI – revoluce v navrhování svatebních tiskovin

Náš online editor s funkcí umělé inteligence je průlomový nástroj, který zcela mění způsob tvorby svatebních tiskovin. Během pouhých 5 minut můžete vytvořit svůj unikátní návrh zelených svatebních jmenovek, plně přizpůsobený vašim potřebám. Systém AI analyzuje vaše preference ohledně stylu, barev a motivů a v reálném čase generuje návrhy, které přesně odpovídají vaší vizi vysněné svatby.

Editor umožňuje plnou personalizaci každého prvku jmenovky – od výběru konkrétního odstínu zelené přes typ botanického motivu až po styl a barvu písma. Můžete volně experimentovat s různými kombinacemi a okamžitě vidět výsledek svých změn. Náš inteligentní systém automaticky dbá na to, aby všechny prvky byly dokonale sladěny a splňovaly profesionální grafické standardy.

Výjimečné vzory zelených jmenovek – inspirace přímo z přírody

Lesní motivy

Lesní jmenovky s motivy kapradin nebo větviček jehličnanů jsou volbou pro páry, které milují divokou přírodu a sní o svatbě daleko od městského ruchu. Tyto vzory vnášejí na hostinu atmosféru lesního dobrodružství a tajemna, ideálně ladí se svatebními jmenovkami v boho či rustikálním stylu.

Květiny a zeleň

Spojení jemných květin s bohatstvím zelených listů je absolutní klasika, která nikdy nevyjde z módy. Jmenovky s konvalinkami, bílými růžemi nebo pivoňkami na pozadí šťavnaté zeleně vyzařují romantiku a svěžest. Tyto vzory se skvěle hodí pro jarní a letní svatby.

Tropické akcenty

Pro páry, které hledají něco skutečně originálního, nabízíme zelené svatební jmenovky s tropickými motivy – bujné listy monstery, palmy či exotické květy. Tyto odvážné vzory vnášejí na svatbu atmosféru prázdninového dobrodružství a bezstarostnosti.

Glamour a zlacení – luxusní elegance na zelených jmenovkách

Zlacené zelené jmenovky jsou vytříbeným spojením přírodní krásy a luxusní elegance. Botanické motivy obohacené o zlaté, třpytivé akcenty vytvářejí kompozice s výjimečným charakterem, které dokonale zapadají do stylu glamour. Zlacení provádíme technikou horké ražby (hot-stamping), což zaručuje trvalý, zrcadlový lesk, který krásně odráží světlo a dodává celé aranži punc prestiže.

Personalizace a vyřízení objednávky

Každý pár si zaslouží jedinečné tiskoviny, proto v Amelia Wedding nabízíme plnou personalizaci všech jmenovek bez jakýchkoliv příplatků. Náš tým grafiků a pokročilé AI systémy spolupracují na tom, aby vytvořili návrh přesně podle vašich představ. Standardní doba vyřízení je 5–7 pracovních dnů. Pro páry, které potřebují tiskoviny rychleji, nabízíme expresní službu, která zkracuje dobu na 3–4 dny (za příplatek 30 % z hodnoty objednávky).

Kvalita a materiály

Sázíme na nekompromisní kvalitu, proto používáme pouze materiály nejvyšší třídy. Silný saténový papír 280 g zajišťuje ideální tuhost a elegantní, hladký vzhled, zatímco moderní digitální tiskárny s technologií HP Indigo zaručují živé, syté barvy a mimořádnou ostrost detailů.

Průvodce stylizací – jak sladit zelené jmenovky se stylem svatby?

Svatby ve stylu boho

Pro svatby v boho stylu budou ideální volbou zelené jmenovky s motivy divokých trav, lučních květin a ty s přírodními texturami. Pistáciové a olivové odstíny zelené skvěle ladí s přírodními materiály, jako je juta, krajka a dřevo.

Elegantní glamour hostiny

Lahvově zelená v kombinaci se zlatými, třpytivými akcenty je základem stylizace glamour. Zkombinujte takové jmenovky s křišťálovými dekoracemi, zlatými příbory a bohatými kompozicemi z bílých květin.

Rustikální kouzlo

Pro svatby v rustikálním stylu zvolte jmenovky na papíře s lněnou strukturou, obohacené o motivy lučních trav a bylinek. Odstíny olivové zelené a khaki ideálně harmonizují s dřevěnými dekoracemi a přírodními textiliemi.

🌿 Vytvořte si své vysněné zelené jmenovky ještě dnes!

Využijte náš online editor s AI a navrhněte si ideální zelené svatební jmenovky během 5 minut! Pamatujte – návrh a neomezené úpravy jsou u nás vždy zdarma.

📞 Zavolejte: +48 91 886 07 10 | 📧 Napište: biuro@amelia-wedding.pl

🎨 Začněte navrhovat nyní

Doplňkové svatební tiskoviny

Pro vytvoření plně soudržného aranžmá doporučujeme sladit zelené jmenovky s dalšími prvky tiskovin. Naše poděkování pro hosty, často se stejnými botanickými motivy, ideálně doplňují jmenovky. Dále nabízíme svatební menu, čísla stolů, visačky na alkohol a zasedací pořádek ve stejném barevném provedení.

Zelené svatební jmenovky jsou víc než jen praktický organizační prvek – je to způsob, jak vyjádřit vaši lásku k přírodě a vnést harmonii do nejdůležitějšího dne vašeho života. Výběrem našich jmenovek sázíte na nejvyšší kvalitu, nadčasovou eleganci a mimořádnou pozornost ke každému detailu.

Filtry