Ślubne etykiety na butelki weselne z kolekcji Korani

Jeśli zależy Wam, aby spersonalizować butelki na stole weselnym, etykiety samoprzylepne z naszej oferty to doskonały wybór, dzięki któremu każdy element stołu dopasowany zostanie do wykorzystanych dekoracji oraz pozostałych elementów papeterii, stając się dodatkową ozdobą na weselu. Etykiety z kolekcji Korani przygotowane z pięknymi motywami kwiatowymi z pewnością będą efektowną ozdobą butelki, a nadruk treści na naklejce może być dowolny, co pozwala na pełną personalizację trunków.

Etykiety na butelki z kolekcji KoraniEtykiety na butelki weselne z kolekcji Korani

Samoprzylepne etykiety na butelki to doskonały sposób na ozdobienie zwykłych trunków na weselnym stole, przygotowane z indywidualną personalizacją z pewnością staną się dodatkowych elementem ozdobnym stołu. Naklejki z naszej oferty przygotowane są według dowolnego wzoru, co sprawia, że mogą być dopasowane do pozostałej papeterii ślubnej oraz dekoracji lub kwiatów wykorzystanych na weselu, wykonane z trwałego, powlekanego jednostronnie papieru z warstwą kleju etykiety trzymają się doskonale powierzchni butelki. Na etykiecie umieścić możecie dowolną treść, która poza skłoni gości do toastów i dobrej zabawy, butelki takie mogą być również dobrym podziękowaniem lub nagrodami dla gości w weselnych konkursach, dzięki personalizowanej ozdobnej etykiecie stać się mogą doskonałą pamiątką po Waszym weselu. Jeśli etykiety chcielibyście dopasować do konkretnej butelki, wykonujemy również je w innych formatach, zapraszamy więc do kontaktu!


Kolekcja papeterii ślubnej Korani to motywy kwiatowe w różnych odsłonach, jedne bardzo delikatne, uniwersalne, a inne w zdecydowanej i odważnej kolorystyce bordo, intensywnego fioletu czy ciemnej, butelkowej zieleni. Kompozycje florystyczne z kolekcji Korani dobrane są w taki sposób, aby sprawdziły się na ślubach zarówno typowo wiosennych i letnich, ale również takie, które doskonałe są na uroczystości organizowane z zimowych miesiącach, jak połączenie gałązek sosny z białymi elementami owoców śnieguliczki i bawełny.
Etykiety na butelki to nie jedyna forma ozdoby trunków na weselnym stole, w szerokiej ofercie dodatków ślubnych znajdziecie również zawieszki, które podobnie jak naklejki nadrukowany mają motyw kolekcji Korani oraz wybrany tekst, aby spersonalizować ją specjalnie na Waszą uroczystość. Etykiety samoprzylepne pozwalają na zakrycie oryginalnej etykiety butelki, dzięki czemu stają się one w pełni personalizowane, jednak powinny znaleźć się na każdej butelce, jeśli wybierzecie zawieszki na butelki, zamówić można ich mniej, ponieważ przewieszane będą z pustej butelki na nowe, nieotwarte, jest to dobre rozwiązanie dla par z ograniczonym budżetem na dekoracje weselne. Poza elementami dekoracyjnymi na butelkach warto jest również zaopatrzyć się w inne dodatki, jak winietki, które są jednym z niezbędnych elementów zastawy pełniąc praktyczną funkcję rozmieszczenia gości weselnych na odpowiednich miejscach. Jednym z dodatkowych i zarazem bardzo ważnych elementów papeterii ślubnej są podziękowania dla gości, jest ich szeroki wybór, od różnego rodzaju słodyczy po drobiazgi takie jak zapachowe świeczki, buteleczki z herbatą czy butelki na domową nalewkę.