Ślubna Księga Gości Korani

Księga gości z kolekcji Korani to doskonała pamiątka ślubu, która pozwoli na wspominanie tego pięknego dnia latami. Wpisy od weselnych gości i życzenia z pewnością sprawią, że będziecie mogli przeżywać wspaniałe chwile na nowo. Kwiatowe kompozycje sprawią, że wpasować możecie wzór księgi do dekoracji wykorzystywanych na weselu, a dzięki dostępności pełnego pakietu produktów z kolekcji Korani, wszystkie dodatki będą ze sobą idealnie współgrały. Księgi gości wykonywane są w całości przez nas, dzięki czemu dopasowane są one do indywidualnego projektu oraz personalizacji, w cenie przygotowujemy również wstęp do księgi na pierwszej stronie, którym zachęcić możecie gości do wpisów. Na życzenie wykonujemy również księgi gości z ankietami czy czarnymi kartkami.

Ślubna Księga gości Korani

Ślubna księga gości KoraniWśród elementów dodatków ślubnych z kolekcji Korani znajdziecie również księgi gości, które są doskonałym sposobem na to, aby zachować wspaniałe momenty oraz móc wspominać jeden z najważniejszych dni w życiu latami. Wpisy oraz życzenia gości weselnych to z pewnością dobry wybór, jeśli lubicie sentymentalne przedmioty, księga gości w końcu zostać może z Wami do końca życia, pozwalając przeżywać piękne chwile na nowo. Księgi wykonywane są one przez nas od zera, co sprawia, że całość wykonana jest indywidualnie na zamówienie, według przygotowanego specjalnie dla Was projektu, dzięki czemu stanie się ona jeszcze bardziej wyjątkowym elementem pamiątkowym. Na okładce oraz pierwszej stronie umieścić możemy dowolną treść, która jeszcze bardziej spersonalizuje księgę gości, dopasowując ją specjalnie do Waszej uroczystości.
Księga gości oraz pozostałe elementy papeterii ślubnej z kolekcji Korani to różnorodne połączenia kwiatowe, dzięki którym z łatwością dopasujecie zaproszenia ślubne oraz dodatki do wystroju wesela. Motywy z kolekcji Korani sprawdzą się na ślubach organizowanych zarówno w ciepłych miesiącach wiosny i lata, wśród nich znajdziecie kwiatowe kompozycje w kolorystyce różu, również z połączeniem z owocami malin, kompozycje kwiatów bordowych z pudrowo różowymi czy minimalistyczne wzory z zielonymi gałązkami w butelkowo zielonym kolorze. Spośród wzorów kolekcji Korani znajdziecie również zestawienie doskonałe na zimowe śluby w postaci gałązek sosny z szyszkami w towarzystwie bawełny i owoców śnieguliczki.


W naszej ofercie, dzięki dopasowaniu wszystkich elementów papeterii ślubnej do jednego wzoru macie możliwość dobrania pełnego pakietu niezbędnych produktów, które stanowiły będą spójną całość z dekoracjami na weselu, dlatego też tak ważne jest dobranie papeterii w taki sposób, aby współgrała z pozostałymi elementami wystroju sali. Poza księgą gości warto zaopatrzyć się w praktyczne dodatki jakimi są między innymi winietki na stół, w kolekcji Korani wykonane ze szkła stanowić będą niezwykle ciekawy element zastawy oraz pomogą Waszym gościom w odnalezieniu odpowiedniego miejsca przy stole weselnym. Tradycją ślubną stały się również symboliczne podziękowania dla gości, na stronie Amelia-wedding.pl znajdziecie wiele opcji do wyboru, od różnego rodzaju słodyczy takich jak czekoladki, słoiczki z miodem, lizaki, po bardziej trwałe pamiątki jak zapachowe świeczki, buteleczki z herbatą czy niezwykle oryginalny pomysł jakim są nasionka niezapominajki, które będą przypominać Waszym gościom o wspaniałej zabawie przed długi, długi czas.