Menu Ślubne z kolekcji Korani

Menu weselne to bardzo praktyczny element papeterii ślubnej, dzięki któremu Wasi goście zapoznają się z oferowanymi daniami i ewentualnym wyborem. Menu z naszej oferty poza standardową funkcją zastosowane może być również jako karta drinków. Kolekcja papeterii ślubnej Korani to zestawienie różnorodnych wzorów kwiatowych, które skomponowane zostały w taki sposób, aby dopasowały się do ślubów organizowanych zarówno w miesiącach wiosennych i letnich, ale również jesienią i zimą. Menu przygotowane jest w dopasowanej do pozostałych elementów kolorystyce co sprawi, że zamawiając pełen pakiet produktów z kolekcji Korani możecie mieć pewność, że będą one ze sobą doskonale współgrały oraz staną się częścią dekoracji weselnych.

Menu ślubne z kolekcji KoraniMenu slubne z kolekcji Korani

Wśród szerokiej oferty akcesoriów weselnych oraz praktycznych dodatków znajdziecie karty menu, dzięki któremu zaproszeni goście będą mieli możliwość zapoznania się z oferowanymi daniami czy drinkami. W treści menu zawrzeć możecie również plan wesela z godziny na godzinę, który ułatwi organizację oraz pomoże gościom zorientować się w kwestii wydarzeń oraz tego, czego mogą się na weselu spodziewać. Karty menu są w pełni personalizowane, zarówno wewnątrz jak i na okładce, co pozwala na dopasowanie ich do własnych potrzeb, a dzięki temu, że są one dostępne w wielu wzorach, wybrać możecie taki, który doskonale sprawdzi się w otoczeniu pozostałych dekoracji weselnych. Skorzystanie z możliwości zamówienia pełnej oferty zaproszeń ślubnych oraz dodatków Korani sprawi, że każdy element będzie ze sobą współgrał, tworząc spójną całość między sobą, ale również z pozostałymi dekoracjami na weselnym stole.
Papeteria ślubna z kolekcji Korani to starannie dobrane wzory kwiatowe, wśród których znajdziecie takie, które dzięki swojej uniwersalności sprawdzą się na większości wesel, ale również takie, które przez swoją specyficzną kolorystykę przypasują niektórym. Różnorodność wzorów graficznych sprawia, że kolekcja ta odpowiednia będzie na wiele ślubów, od takich organizowanych w miesiącach typowych dla ślubów jak miesiące wiosenne i letnie, ale również poza sezonem ślubnym jesienią lub zimą. Wśród grafik Korani znajdziecie połączenia cukierkowo różowych kwiatów z malinami doskonałymi na ślub w lecie, ale również stonowane kompozycje z gałązkami sosny oraz białymi kwiatami, które sprawdzą się na zimowej uroczystości.

Co dobrać poza kartami menu?

Menu weselne to przydatny element, jednak co powinno znaleźć się na stole poza nim? Jednym z podstawowych produktów wykorzystywanych na weselach to winietki, dzięki którym Wasi goście z łatwością odnajdą przypisane im miejsce przy stole, w kolekcji Korani wykonane są one ze szkła, przez co są one niezwykle oryginalnym i efektownym elementem zastawy. Jak wesele to i alkohol, aby więc spersonalizować i ozdobić w jakiś sposób butelkę stworzyliśmy zawieszki lub samoprzylepne etykiety, na których nadrukowany może być Wasz indywidualny tekst, sprawia to, że butelka nabierze charakteru i zachęci do toastu. Jednym z ważnych elementów są również podziękowania dla przybyłych gości, jest to symboliczny podarunek, najczęściej w formie słodyczy, w naszej ofercie znajdziecie również zapachowe świeczki, buteleczki z herbatą czy butelki na domową nalewkę. Mając możliwość zamówienia wszystkich elementów z jednej kolekcji zapewnić możecie dopasowanie nawet najmniejszych elementów wystroju wesela.