Menu weselne z kolekcji Cykade

Biel z motywem kwiatowym lub roślinnym to ponadczasowy wzór na akcesoria okolicznościowe - właśnie dlatego menu ślubne z kolekcji Cykade, jak i pozostałe produkty z tej linii są jednymi z najchętniej wybieranych przez młode pary. Nasi klienci mogą wybrać najodpowiedniejszą dla siebie grafikę spośród aż kilkunastu wzorów, z których każdy doskonale komponuje się ze złotymi literami i elegancką czcionką. Polecamy też podziękowania ślubne z tej samej linii, które idealnie współgrają ze stylistyką menu ślubnego.

Menu weselne z kolekcji Cykade

Menu weselne z kolekcji Cykade Czym wyróżnia się menu ślubne od Amelia Wedding? Przede wszystkim uwagę naszych klientów zwraca wysokogatunkowy papier satynowany o odpowiedniej gramaturze. Dużą dogodnością jest możliwość personalizowania naszych produktów - zarówno menu, jak i np. zaproszenia ślubne mogą być opatrzone indywidualną grafiką wybraną przez parę młodą. Kolekcja Cykade stanowi stylowe i niezwykle wysublimowane uzupełnienie oprawy ślubu i wesela - spójny motyw przewodni towarzyszy gościom od momentu otrzymania zaproszenia na ślub, aż do końca weselnej zabawy, skąd goście wychodzą z personalizowanymi pudełkami na ciasto i tort.

Czy warto udostępnić zaproszonym osobom graficzne menu ślubne? Jak najbardziej, znacznie ułatwia to przebieg wesela - każda osoba ma wówczas łatwy dostęp nie tylko do listy potraw, ale również do harmonogramu ich podawania, co pozwala dużo lepiej zaplanować przebieg weselnej uczty. Rozmiar menu z serii Cykade umożliwia szczegółowe przedstawienie spisu potraw, a jednocześnie karty są na tyle niewielkie, że nie zajmują zbyt wiele miejsca na stole. Ich przemyślany wygląd stanowi nietuzinkową ozdobę stołu weselnego. Z tej samej kolekcji można zamówić również winietki ślubne, które ułatwiają rozlokowanie gości przy stolikach i zapobiegają niezręcznym zamianom miejsc.

Kolekcja ślubna Cykade, przez wzgląd na swój roślinny motyw przewodni, jest wybierana najchętniej przez te pary, które organizują ślub wiosną lub latem, aczkolwiek warto wspomnieć, że niektóre grafiki Amelia Wedding z tej serii świetnie komponują się również z uroczystościami zaplanowanymi na pozostałe pory roku.