Zawieszki Amaretto

Zawieszki na butelki z kolekcji Amaretto stworzone zostały z myślą o ślubie w stylu glamour, idealnie sprawdzą się na weselu wśród dekoracji z elementami srebra, a piękna, satynowa kokardka nawiązywać może do kolorystyki przewodniej Waszego ślubu. Eleganckie zawieszki na alkohol Amaretto wykonane są z pięknego, mieniącego się papieru perłowego z delikatną fakturą, na zawieszce umieścić możecie dowolny wierszyk lub tekst, który sprawi, że będzie ona spersonalizowana i niepowtarzalna. Dobierając zawieszki na wódkę z kolekcji Amaretto wraz z innymi dodatkami możecie cieszyć się pięknymi dekoracjami na weselnym stole, które razem stworzą spójną całość i staną się częścią wystroju wesela.

Zawieszki na butelki weselne - Amaretto Weselne zawieszki na butelki Amaretto z cyrkonią oraz tasiemką

Planując dekorację sali weselnej chcemy, aby zastawa stołu była dopracowana w najdrobniejszym szczególe, jest to w końcu centralny element sali. Do dekoracji zwykłych butelek producentów wykorzystać możecie niezwykle eleganckie zawieszki na alkohol z kolekcji Amaretto, zawieszki wykonane zostały ze srebrnego, perłowego papieru, który pięknie się mieni, w połączeniu z ozdobną kokardką wraz z dużą cyrkonią zawieszki prezentują się bardzo elegancko, przez co idealnie sprawdzą się na ślubie organizowanym w stylu glamour. W naszej ofercie wykonujemy personalizowane zawieszki, dzięki czemu umieścić możecie na nich dowolny tekst wraz z imionami czy datą, tworząc niepowtarzalną dekorację stołu weselnego.

Zawieszki na butelkę są bardzo praktycznym rozwiązaniem w ramach dekoracji stołu weselnego, przewiązane przez szyjkę butelki z łatwością można w razie potrzeby przełożyć z jednej na drugą butelkę, przez co nie ma potrzeby zamawiania ich w ogromnej ilości tak jak w przypadku samoprzylepnych etykiet, które umieszcza się na każdej butelce. Kolor satynowej tasiemki oraz kryształka może być zmieniony, przez co zawieszki na wódkę dopasować możecie indywidualnie do kolorystyki Waszego ślubu, aby wpasowały się idealnie w otoczeniu pozostałych dekoracji na weselnym stole.

Inne praktyczne dodatki z kolekcji Amaretto

Elegancka kolekcja zaproszeń ślubnych oraz dodatków weselnych Amaretto stworzona została z myślą o ślubie organizowanym w stylu glamour, z bogato zdobionymi dekoracjami. Zaproszenia ślubne Amaretto oraz dodatki wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, perłowy papier w kolorze srebrnym z delikatnym tłoczeniem z dodatkiem efektownej kokardki z cyrkonią prezentują się niesamowicie. Chcąc zapewnić Wam możliwość dopasowania wszystkich elementów papeterii ślubnej stworzyliśmy pełną gamę produktów, od eleganckich zaproszeń ślubnych po drobne elementy takie jak winietki na stół, menu ze spisem dań czy drinków, numery stołów czy różnego rodzaju podziękowania dla gości, a wśród nich między innymi torebeczki na nasionka czy pudełeczka na cukierki dopasowane estetycznie do pozostałych elementów z kolekcji Amaretto.