Zawieszki Cykade

Organizując wesele z pewnością chcecie, aby każdy, nawet najdrobniejszy element dekoracji ślubnej współgrał ze sobą, tworząc spójną całość. Zawieszki na butelki z kolekcji Cykade sprawdzą się doskonale w roli ozdoby na alkohol weselny, możliwość umieszczenia dowolnego wierszyka oraz imion Pary Młodej sprawi, że będą one w pełni spersonalizowane i niepowtarzalne. Zawieszki na alkohol z kolekcji Cykade to różnorodne kwiatowe motywy w połączeniu z eleganckim złoceniem tekstu, które dopasować możecie kolorystycznie do planowanych dekoracji weselnych, dzięki czemu wpasują się one w pozostałe elementy wystroju i staną się jej częścią zdobiąc zwykłe butelki.

Zawieszki na butelki weselne - Cykade weselne zawieszki na butelki Cykade ze złoceniem

Zastawa stołu weselnego to jeden z najważniejszych elementów na weselu, chcemy więc, aby był również częścią dekoracji ślubnej, dlatego ważne jest, aby każdy element który znajdzie się na stole współgrał ze sobą. Gdy zdecydujecie się na zamówienie dodatków z kolekcji Cykade, nawet praktyczne elementy takie jak winietki z imionami, menu czy podziękowania dla gości stać się mogą dodatkową dekoracją stołu weselnego, razem tworząc piękny zestaw ozdobnych akcesoriów. Dodatkową personalizacją i jednocześnie ozdobą na stole mogą być również zawieszki na butelki, które nawiązują do pozostałych dodatków z kolekcji Cykade. Zawieszki na butelki z eleganckim złoconym tekstem prezentować będą się świetnie, zwłaszcza w otoczeniu innych elementów z tym samym motywem graficznym. Jest to również bardzo praktyczna forma ozdoby butelki ze względu na łatwe przewiązanie ich na szyjce butelki i możliwość przełożenia jej w momencie gdy a stole pojawi się nowa, pełna butelka.

Zawieszki na alkohol z kolekcji Cykade mogą mieć indywidualny nadruk, co pozwala Wam na zupełną dowolność, na zawieszce znaleźć może się zabawny wierszyk, informacja dotycząca zawartości butelki czy po prostu imiona Pary Młodej, dzięki możliwości takiej personalizacji stworzyć możecie wyjątkowe i niepowtarzalne przywieszki ślubne. Dodatki z kolekcji Cykade sprawdzą się na weselach o różnej tematyce czy motywie przewodnim, dzięki różnorodności kwiatowych motywów, dopasować możecie je do kwiatów, które będą częścią dekoracji. Element złocenia tekstu sprawi, że kolekcja ta wpasuje się w dekoracje zarówno w stylu glamour jak i bardziej delikatnej, klasycznej elegancji w otoczeniu kwiatów.

Aby umożliwić Wam dopasowanie wszystkich elementów papeterii ślubnej do dekoracji weselnych, stworzyliśmy pełny zestaw produktów z kolekcji Cykade. W ofercie znajdziecie podstawowe elementy takie jak zaproszenia ślubne ze złoceniem, bileciki Save The Date, winietki z imionami na stół weselny czy dodatkowe elementy takie jak zawieszki na butelki, numery na stoliki, menu weselne, pudełka na ciasto czy różnego rodzaju podziękowania dla gości czy to w formie słodyczy czy innych drobnych upominków.