Zawieszki Margaret

Zawieszki na butelki z kolekcji Margaret to dodatki ślubne stworzone specjalnie z myślą o ślubach w stylu rustykalnym. Wykonane z najwyższej jakości materiałów zawieszki na alkohol będą dodatkowym elementem ozdobnym na stole weselnym, zwłaszcza gdy postawicie na pełny zestaw papeterii ślubnej z kolekcji Margaret, aby zachować spójność elementów na weselnym stole. Zawieszki na wódkę Margaret mogą mieć nadrukowany dowolny tekst raz imiona Pary Młodej, co pozwala Wam na pełną personalizację i stworzenie wyjątkowej dekoracji. Kwiatowe grafiki na przywieszkach nawiązywać mogą do planowanych dekoracji na weselu, dzięki czemu wpasują się idealnie w pozostałe elementy wystroju.

Zawieszki na butelki weselne - Margaret Weselne zawieszki na butelki Margaret rustykalne

Jeśli chcecie, aby Wasze wesele było dopracowane nawet w najmniejszym szczególe, zawieszki na butelki powinny znaleźć się na Waszej liście zakupów, jest to najpopularniejsza forma ozdoby zwykłych butelek, dzięki której z łatwością spersonalizujecie każdy trunek. Zawieszki na alkohol z kolekcji Margaret przygotowane są z wysokiej jakości papierów dobranych specjalnie z myślą o dopasowaniu ich do stylu rustykalnego, papier ekologiczny w połączeniu z eleganckim papierem w kolorze ecru z delikatną fakturą łączą się idealnie z delikatnym sznurkiem.

Zawieszki na wódkę Margaret wykonane mogą być z dowolną personalizacją oraz wierszykiem, co pozwala Wam na dobranie ozdoby butelki specjalnie na Wasz, niepowtarzalny ślub. Na zawieszkach drukowana jest również delikatna, kwiatowa grafika, którą dopasować możecie do planowanych na weselu dekoracji, dzięki czemu nawet tak drobne elementy jak zawieszki, winietki czy menu współgrały będą z pozostałymi dekoracjami tworząc spójną całość. Dzięki możliwości przełożenia zawieszki z jednej butelki na drugą, zawieszki to bardzo praktyczne rozwiązanie w ramach ozdoby butelki, przez to również nie trzeba ich zamawiać tyle, ile będzie wszystkich butelek, a tyle, ile będzie na stołach weselnych w danym momencie.

Inne praktyczne dodatki z kolekcji Margaret

Aby zapewnić Wam możliwość dopasowania każdego elementu papeterii ślubnej według jednej kolekcji, stworzyliśmy cały zestaw praktycznych dodatków z kolekcji Margaret, które ułatwią Wam organizację wesela będąc jednocześnie dodatkową ozdobą ślubną. Kolekcja Margaret to zaproszenia ślubne oraz dodatki idealne na uroczystość w stylu rustykalnym z elementami drewna, papieru eco, a dzięki zastosowaniu motywów kwiatowych w kolorach fioletu, czerwieni, różu czy pomarańczy dopasować możecie je do planowanych bukietów ślubnych, aby razem tworzyły piękny zestaw. Wśród produktów z kolekcji Margaret znajdziecie w ofercie podstawowe elementy jak zaproszenia ślubne, winietki z imionami na stół weselny, menu, ale również dodatkowe produkty takie jak różnego rodzaju podziękowania dla gości, pudełka na ciasto czy numery stołów, które pomogą w organizacji sali.