Zawieszki Ornament

Zawieszki na butelki z kolekcji Ornament to doskonały sposób na ozdobę trunków na weselnym stole, przygotowane z eleganckiego, perłowego papieru z nadrukiem dowolnej personalizacji sprawią, że zwykła butelka producenta zyska wyjątkową, niepowtarzalną ozdobę. Zawieszki na alkohol z kolekcji Ornament wpasują się w ślub w stylu glamour czy klasycznie elegancki dzięki zdobionym ornamentom w różnych kolorach, które dopasować możecie do kolorystyki przewodniej wesela, aby dodatki ślubne tworzyły spójna całość z dekoracjami.

Zawieszki na butelki weselne - Ornament weselne zawieszki na butelki ornament z kokardką

Wśród dodatków ślubnych z eleganckiej kolekcji Ornament znajdziecie praktyczne zawieszki na alkohol, które stanowić będą doskonałą ozdobę stołu weselnego razem z pozostałymi produktami z tej kolekcji papeterii ślubnej. Zawieszki na wódkę Ornament wykonane są z bardzo eleganckiego, perłowego papieru z wzorem nawiązującym do stylu glamour, ale również sprawdzą się na klasycznie eleganckim ślubie. Różne wersje kolorystyczne pozwolą Wam na dopasowanie zawieszek do koloru przewodniego wesela, a przewiązana tasiemka oraz dodatkowa ozdobna kokardka na zawieszce sprawią, że tak niepozorny element jak przywieszka na butelce stanie się dodatkowym elementem dekoracji weselnego stołu.

Zawieszki na butelki z kolekcji Ornament nadrukowany mogą mieć dowolny tekst oraz personalizację, co pozwoli Wam na dopasowanie ich indywidualnie do potrzeb i do dowolnego trunku na weselnym stole. Jeśli zdecydujecie się na dopasowanie wszystkich elementów papeterii ślubnej według jednej kolekcji staną się one dodatkową dekoracją, dzięki czemu stanowić będą również spójną całość, a efekt będzie oszałamiający.

Inne praktyczne dodatki z kolekcji Ornament

Aby zapewnić Wam możliwość dopasowania pełnego zestawu elementów z kolekcji Ornament stworzyliśmy gamę praktycznych dodatków ślubnych, które ułatwią Wam organizację, a jednocześnie staną się dodatkowym elementem wystroju weselnego stołu. Wśród produktów znajdziecie podstawowe produkty takie jak zaproszenia ślubne z efektowną kokardą, winietki na stół w eleganckim stylu, ale również różnego rodzaju podziękowania dla gości takie jak torebeczki z nasionkami niezapominajki czy pudełeczka z cukierkami. Dopasowując wszystkie produkty według jednej kolekcji możecie być pewni, że stanowić będą spójną całość, dzięki czemu staną się olejnym elementem dekoracyjnym weselnej zastawy stołu.