Zawieszki Owoce Leśne

Zawieszki na butelki z kolekcji Owoce Leśne to prosty sposób na ozdobienie dowolnego weselnego trunku, przygotowane z papieru ekologicznego i przewiązane jutowym sznurkiem wpiszą się doskonale w ślub w stylu rustykalnym. Zawieszki spersonalizować możecie dowolnym wierszykiem wraz z imionami Pary Młodej, dzięki czemu staną się one niepowtarzalne i wyjątkowe dla Waszego ślubu. Motyw graficzny na zawieszkach Owoce Leśne dopasować możecie dodatkowo do kompozycji kwiatowych na weselu, przez co stanowić będą dodatkowy element wystroju oraz stanie się spójną częścią pozostałych dekoracji.

Zawieszki na butelki weselne - Owoce Leśneweselne zawieszki na butelki Owoce Leśne rustykalne

Wśród praktycznych dodatków z kolekcji Owoce Leśne zawieszki są jedną z najpopularniejszych form ozdoby butelek na weselnym stole. Zawieszki Owoce Leśne mogą stanowić dodatek do dowolnego trunku, przygotowane ze sztywnego, ekologicznego papieru wpasują się doskonale w wystrój ślubu w stylu rustykalnym. Poza nadrukiem tekstu zawieszki ozdobione są rożnymi grafikami, które nawiązywać mogą do elementów dekoracji kwiatowych na weselu, dzięki czemu stworzą razem efekt spójności. Zawieszki na wódkę przygotowane są z dowolną, wybraną przez Was treścią oraz personalizacją, co pozwala na stworzenie wyjątkowej, indywidualnej dekoracji. Zawieszki są bardzo łatwym sposobem na dekorację butelek, przewiązane na szyjce nie są przymocowane na stałe, dzięki czemu przełożyć można je z jednej na drugą butelkę, co za tym idzie - nie potrzeba ich w bardzo dużej ilości.

Inne praktyczne dodatki z kolekcji Owoce Leśne

Zawieszki na alkohol to jeden z wielu elementów w ofercie papeterii ślubnej Owoce Leśne, aby zapewnić Wam możliwość dopasowania wszystkich elementów w taki sposób, aby tworzyły spójną całość, stworzyliśmy pełną gamę produktów przydatnych podczas organizacji wesela. Poza podstawowymi produktami takimi jak zaproszenia ślubne, które są pierwszą zapowiedzią charakteru uroczystości, znajdziecie w naszej ofercie również dodatki takie jak winietki na weselny stół, które pomogą w rozmieszczeniu gości, numerki na stoliki, menu z serwowanymi daniami czy drinkami, pudełka na ciasto oraz różnego rodzaju podziękowania dla gości takie jak między innymi czekoladki czy pudełeczka na cukierki, które przygotowane mogą być już uzupełnione lub puste, jeśli chcielibyście dodać do nich słodycze swojego pomysłu, tworząc niepowtarzalne podziękowanie. Decydując się na pełny, dopasowany zestaw papeterii ślubnej, możecie być pewni, że stanie się on dodatkową dekoracją weselnej zastawy.