Zawieszki Pistacjowe

Zawieszki na butelki to bardzo praktyczna i łatwa ozdoba butelki na weselnym stole, możliwość personalizacji tekstu oraz niezliczone motywy z kolekcji Pistacjowe pozwolą Wam na dopasowanie jej do pozostałych dekoracji ślubnych. Zawieszki na alkohol z kolekcji Pistacjowe wykonane zostały z papieru o delikatnej fakturze lnu, który prezentuje się elegancko, ale sprawdza się również w dekoracjach o stylu rustykalnym. Kolekcja papeterii ślubnej Pistacjowe to bardzo różnorodne motywy kwiatowe, wśród których znajdziecie kwiaty idealne na ślub latem, ale również kompozycje dopasowane do jesiennych czy zimowych uroczystości.

Zawieszki na butelki weselne - PistacjoweWeselne zawieszki na butelki Pistacjowe kwiatowe

Wśród dodatków z kolekcji papeterii ślubnej Pistacjowe znajdziecie między innymi praktyczne zawieszki na butelki, dzięki którym spersonalizujecie dowolny trunek na weselnym stole. Zawieszki na alkohol to bardzo łatwa forma ozdoby, ponieważ pozwala Wam na przewiązanie oraz przełożenie jej z butelki na butelkę, unikniecie wtedy naklejania etykiet na każdej butelce, potrzeba ich więc również mniej niż naklejek na alkohol. Zawieszki na wódkę nadrukowany mogą mieć dowolny tekst oraz personalizację Pary Młodej, co pozwala na przygotowanie indywidualnej, wyjątkowej ozdoby na weselnym stole.

Kolekcja zaproszeń ślubnych oraz dodatków Pistacjowe to różnorodne motywy kwiatowe, które dopasować możecie do planowanych dekoracji na ślubie, spośród modeli Pistacjowe znajdziecie grafiki idealne na ślub organizowany zarówno wiosną, latem czy w późniejszych miesiącach jesieni czy zimy. Zawieszki wykonane z eleganckiego papieru o delikatnej fakturze lnu w mlecznym kolorze sprawdzą się na weselu w niemal każdym stylu, a przewiązaną tasiemkę dopasować możecie również do kolorystyki dekoracji czy kwiatów.

Chcąc zapewnić Wam możliwość dopasowania wszystkich elementów papeterii stworzyliśmy pełny zestaw przydatnych produktów, od zaproszeń ślubnych w pudełku po najdrobniejsze dodatki takie jak winietki z imionami na weselny stół, menu weselne czy wszelkiego rodzaju podziękowania dla gości. Wśród upominków dla gości weselnych skusić możecie się na słodkości w formie słoiczków z miodem, mlecznych czekoladek czy pudełeczek z cukierkami, poza słodyczami znajdziecie w naszej ofercie również oryginalne podziękowania w formie nasion niezapominajek, które są nietuzinkowym pomysłem na podziękowania.