Zawieszki Presto

Zawieszki na butelki z kolekcji Presto sprawdzą się doskonale na weselu organizowanym w rustykalnym stylu, przygotowane z eleganckiego papieru o delikatnej fakturze lnu z drugą warstwą papieru ekologicznego prezentuje się solidnie, a delikatny nadruk rysunku młodej pary nawiązuje do pozostałych elementów papeterii z tej kolekcji. Zawieszki to wygodny sposób ozdoby każdej butelki na stole weselnym, dodatkowy nadruk wierszyka czy personalizowanej treści sprawia, że dekoracja butelki to dodatkowa personalizacja, dzięki której zwykły trunek nabierze indywidualnego charakteru.

Zawieszki na butelki weselne - Presto weselne zawieszki na butelki Presto rustykalne

Zawieszki to bardzo wygodne rozwiązanie w ramach dekoracji trunków weselnych, dzięki temu, że nie jest przymocowana permanentnie z łatwością można ją zdjąć i zawiesić na kolejnej butelce, przez co nie ma potrzeby zamawiania ich w bardzo dużej ilości. Zawieszki na butelki z kolekcji Presto przygotowane zostały z myślą o parach, które organizują swój ślub w stylu rustykalnym, romantyczny rysunek Pary Młodej z humorem oraz połączenie papieru ekologicznego z papierem o delikatnej fakturze lnu prezentuje się razem doskonale. Na zawieszkach Presto nadrukowany może być dowolny tekst czy wierszyk wraz z personalizacją, dzięki czemu nawet tak drobny element jak przywieszka na butelce staje się wyjątkowym dodatkiem na weselnym stole.

Inne elementy z kolekcji Presto

W naszej ofercie znajdziecie pełne zestawy papeterii ślubnej z przydatnymi produktami w tym samym stylu po to, aby tworzyły spójną całość i stały się dodatkowym elementem dekoracji na weselnym stole. Zamówić możecie nie tylko zaproszenia ślubne z kolekcji Presto, ale również drobne dodatki jak wspomniane zawieszki na butelki, winietki z imionami gości, które pozwolą na łatwe rozmieszczenie ich przy stołach, numery stołów, menu z serwowanymi daniami lub drinkami czy różnego rodzaju podziękowania dla gości, czy to w formie słodkości jak słoiczki z miodem, czekoladki mleczne czy pudełeczka z cukierkami, ale również innego typu podziękowania, a wśród nich nasionka niezapominajek, które z pewnością stanowić będą oryginalny upominek dla Waszych bliskich.