Zawieszki Z Koronką

Weselny stół zasługuje na najpiękniejszą oprawę, dlatego stworzyliśmy dla Was między innymi eleganckie zawieszki na butelki, które w łatwy sposób spersonalizują każdy weselny alkohol i staną się dodatkową ozdobą wesela. Zawieszki z kolekcji Z Koronką sprawdzą się na ślubie w stylu eleganckim czy glamour, przygotowane zostały w różnych wersjach kolorystycznych zawieszki dopasować możecie do kolorystyki przewodniej wesela, a możliwość nadruku dowolnej treści lub wierszyka pozwala na pełną personalizację i stworzenie wyjątkowej dekoracji dowolnego trunku weselnego.

Zawieszki na butelki weselne - Z Koronką weselne zawieszki na butelki z koronką z cyronią

Jeśli planujecie ślub w stylu glamour lub po prostu klasycznie elegancki, zawieszki na butelki oraz inne dodatki z kolekcji Z Koronką to doskonały wybór. Kolekcja ta przygotowana została z wysokiej jakości materiałów, jak elegancki papier z delikatną fakturą z dodatkiem kamyczka, który dodatkowo nadaje produktom efektu glamour. Zawieszki z kolekcji Z Koronką to łatwy sposób na ozdobę każdej butelki na weselnym stole, dzięki temu, że nie są dodatkowo przymocowane, przełożyć możecie je z jednej na drugą butelkę, co za tym idzie - nie ma potrzeby zamawiania ich w ogromnych ilościach. Zawieszki na wódkę przygotowane zostały w kilku opcjach kolorystycznych, aby umożliwić Wam dopasowanie każdego, nawet najdrobniejszego elementu, do pozostałych dekoracji ślubnych. Na zawieszce umieścić możecie dodatkowo dowolny tekst lub wierszyk wraz z personalizacją Pary Młodej, tworząc niepowtarzalną i wyjątkową ozdobę stołu.

Inne praktyczne dodatki z kolekcji Z Koronką

Jeśli zależy Wam, aby wszystkie elementy papeterii ślubnej tworzyły spójną całość, trafiliście w dobre miejsce, w naszej ofercie znajdziecie pełne zestawy niezbędnych produktów przygotowanych w jednym, dopasowanym stylu. Od podstawowego zaproszenia ślubnego z kolekcji Z Koronką po drobne dodatki takie jak winietki na stół, wspomniane zawieszki na butelki, menu weselne z serwowanymi daniami lub drinkami, znajdziecie tutaj również dopasowaną księgę gości czy różnego rodzaju podziękowania dla gości takie jak pudełeczka z cukierkami w ramach słodkiego upominku czy oryginalne nasiona niezapominajki, które goście posadzić mogą samodzielnie - stanie się to jednocześnie piękna pamiątka z Waszego ślubu. Wszystkie elementy z kolekcji Z Koronką przygotowane w jednym stylu możecie dodatkowo spersonalizować własnym tekstem, tworząc wyjątkową oprawę wesela.