Zawieszki Elegant

Organizując wesele chcemy, aby każdy element dopracowany był w każdym detalu, aby pomóc w osiągnięciu tego celu stworzyliśmy między innymi zawieszki na butelki, które w łatwy sposób pozwolą Wam na ozdobienie każdej butelki na weselnym stole. Przygotowane w wielu wzorach zawieszki na alkohol z kolekcji Elegant dopasować możecie do pozostałych dekoracji weselnych, a możliwość nadruku dowolnego tekstu pozwala na przygotowanie indywidualnych, personalizowanych przywieszek z satynową tasiemką, której kolor również dobrać możecie dowolnie według dostępnych kolorów dla pełnego dopasowania do potrzeb.

Zawieszki na butelki weselne - Elegant zawieszki na butelki weselne Elegant kwiatowe

Spośród elementów papeterii ślubnej z kolekcji Elegant znajdziecie między innymi praktyczne zawieszki na butelki, które sprawdzą się do każdego weselnego trunku. Zawieszki na alkohol z kolekcji Elegant przygotowane zostały ze sztywnego, satynowego papieru z różnego rodzaju kwiatowymi motywami wraz z przewiązaną tasiemką w wybranym kolorze, dzięki czemu dopasujecie je indywidualnie do Waszej uroczystości. Kolekcja Elegant zawiera dużą ilość różnorodnych grafik, które z łatwością nawiążą do kwiatowych kompozycji ślubnych, znajdziecie tutaj wiele połączeń kwiatów sezonu wiosennego i letniego, jak piwonie, bzy, goździki czy słoneczniki ale również motywy odpowiednie na ślub jesienny czy zimowy z lawendą czy owocami jarzębiny. Zawieszki na butelki z naszej oferty mogą mieć dowolny nadruk wierszyka czy treści razem z personalizacją Pary Młodej, dzięki czemu nawet tak drobny element jak ozdoba butelki stanie się wyjątkowa.

Inne praktyczne dodatki z kolekcji Elegant

Chcąc zapewnić Wam możliwość dopasowania wszystkich elementów papeterii ślubnej według jednego wzoru, stworzyliśmy pełną gamę produktów z kolekcji Elegant, dzięki czemu wszystkie stworzą spójną całość. Od podstawowych zaproszeń na ślub, które nawiązywać będą do charakteru czy kolorystyki uroczystości po najdrobniejsze dodatki na weselnym stole jak winietki z imionami gości, które pomogą w rozmieszczeniu gości, numery stolików, karty menu z serwowanymi daniami lub spisem drinków czy różnego rodzaju podziękowania dla gości, w formie słodkości jak pudełeczka z cukierkami, słoiczki z miodem, ale również oryginalne torebeczki z nasionami niezapominajki, które Wasi goście mogą zasiać i cieszyć się pamiątką na wiele lat. Decydując się na cały zestaw produktów z kolekcji Elegant możecie być pewni, że elementy papeterii ślubnej wpasują się doskonale w pozostałe dekoracje i stanowić będą spójną całość.