Zawieszki na butelki weselne z kolekcji Korani

Zawieszki to jedna z najpopularniejszych form dekoracji butelek z napojami, umieszczona na szyjce zawieszka ozdobi butelkę oraz nada spersonalizowanego charakteru. Zawieszki z naszej oferty przygotowane są w najróżniejszych wzorach po to, abyście mieli możliwość dopasowania nawet najmniejszego detalu do wystroju swojego ślubu oraz wesela. Poza możliwością dopasowania wzoru zawieszki do pozostałych elementów papeterii ślubnej jak winietek, menu weselnego czy podziękowań dla gości. Zawieszki na butelki możecie również zamówić z indywidualnym tekstem, który nada im jeszcze bardziej personalizowanego charakteru.

Zawieszki na butelki weselne z kolekcji KoraniZawieszki na butelki weselne Korani

Jeśli poszukujecie pełnego zestawu niezbędnych na weselu produktów papeteryjnych trafiliście w dobre miejsce, w naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór zaproszeń oraz dodatków ślubnych przygotowanych w dopasowanych wzorach po to, aby Wasz ślub oraz jego dekoracje współgrały ze sobą bezbłędnie. Kolekcja Korani to zbiór praktycznych elementów papeterii ślubnej od zaproszenia ślubnego w innowacyjnej formie drukowanej na szkle, po najdrobniejsze dodatki takie jak winietki, zawieszki na butelki, etykiety, księgi gości czy menu weselne, wszystko to po to, aby zachować spójność dekoracji. Jedną z form dekoracji na stole weselnym są niepozorne zawieszki na butelki, które sprawią, że każdy napój zostanie spersonalizowany oraz stanie się elementem wystroju, zamiast spełniać jedynie praktyczną funkcję pojenia gości weselnych. Zawieszki nadrukowany mogą mieć dowolny tekst czy wierszyk, co pozwala na nadanie im jeszcze bardziej indywidualnego charakteru. Aby dopasować zawieszki do kolorystyki wesela umożliwiamy również całą paletę kolorów tasiemek do wyboru, dzięki czemu dobrać możecie wstążkę taką, która współgrała będzie z pozostałymi elementami dekoracji ślubnych.


Wzory papeterii ślubnej z kolekcji Korani to precyzyjnie skomponowane motywy kwiatowe, które dzięki swojej różnorodności wpasują się w śluby organizowane zarówno w miesiącach wiosennych i letnich, jak i również w zimniejszych porach jesieni i zimy. Grafiki przygotowane zostały w odcieniach bardzo delikatnych, uniwersalnych odcieniach jak pudrowy róż, biel czy zieleń, ale znajdą się tu również bardziej zdecydowane i odważne motywy jak połączenie ciemnego bordo z delikatnym różem, kompozycje fioletowych kwiatów z lawendą czy wzór w stylu typowo greenery z ciemnozielonymi gałązkami.


Zawieszki na butelki są bardzo praktycznym dodatkiem, który zwykłe przedmioty wzbogaca o dodatkową ozdobę, a dzięki temu, że mogą być łatwo ściągnięte z szyjki butelki, przekładać można je z jednej na drugą, co pozwala na zakup mniejszej ilości i dodatkową oszczędność. Jeśli nie przemawia do Was ozdoba butelki w formie zawieszki, w naszej ofercie znajdziecie również samoprzylepne etykiety, które również przygotowane z ozdobną grafiką oraz nadrukowaną treścią ozdobią każdą butelkę. Naklejką zakryć możecie oryginalną etykietę napoju, co sprawi, że będzie ona w zupełności spersonalizowana i w efekcie wyglądać będzie tak, jakby butelka była wyprodukowana specjalnie na Wasze wesele.