Zawieszki Sorento

Chcąc zapewnić Wam możliwość dopasowania nawet najdrobniejszych elementów na weselnym stole do pozostałych dekoracji, stworzyliśmy zawieszki na butelki z kolekcji Sorento, które nadrukiem kwiatowych motywów nawiązują do kompozycji wykorzystanych na Waszej uroczystości. Zawieszki na wódkę z kolekcji Sorento wykonane są dodatkowo z efektownym złoceniem tekstu, który nadaje im elegancji oraz stylu glamour. Na zawieszkach umieścić możecie dowolny tekst lub wierszyk wraz z personalizacją, dzięki czemu stworzycie wyjątkową ozdobę na dowolny trunek weselny.

Zawieszki na butelki weselne - SorentoZawieszki na butelkę Sorento - kwiatowe dodatki ślubne ze złoceniem

Dopasowanie elementów papeterii do pozostałych dekoracji weselnych to bardzo ważna kwestia, dlatego w naszej ofercie znajdziecie wiele produktów które pomogą w organizacji weselnego stołu i nie tylko. Zawieszki na butelki z kolekcji Sorento przygotowane zostały z najwyższej jakości materiałów, papier satynowy z wykończeniem soft touch z pięknymi, eleganckimi złoceniami w otoczeniu grafik kwiatowych prezentuje się niesamowicie, a możliwość dobrania motywu kwiatowego do planowanych dekoracji na weselu sprawia, że nawet zawieszki stanowić będą część wystroju.

Zawieszki na butelki przewiązane są dodatkowo satynową tasiemką w wybranym kolorze, dzięki czemu z łatwością przenieść można je z jednej butelki na drugą, przez co nie ma potrzeby zamawiania ich w ogromnych ilościach. Zawieszki na alkohol Sorento możecie dowolnie spersonalizować, umieszczając na nich dowolny wierszyk czy tekst, tworząc wyjątkową ozdobę każdego weselnego trunku.

Inne praktyczne dodatki z kolekcji Sorento

Papeteria to nie tylko zaproszenia ślubne, które rozdawane są na kilka miesięcy przed uroczystością, dlatego też przygotowaliśmy pełne zestawy produktów, które umożliwią dopasowanie każdego elementu papeterii ślubnej według jednego modelu. Dobranie pasujących do siebie dodatków jest bardzo istotne aby zapewnić spójność z zaproszeniami oraz pozostałymi elementami na weselnym stole. Wśród produktów z kolekcji Sorento znajdziecie między innymi praktyczne winietki z imionami, które pomogą w organizacji weselnego stołu, numerki na stoły, menu z daniami lub drink menu, księgę gości, która stanie się pamiątką na lata. Poza tymi dodatkami znajdziecie w naszej ofercie również różnego rodzaju podziękowania dla gości takie jak miody, czekoladki czy oryginalne upominki w formie wiatraczków. Każdy element papeterii jest w jakiś sposób personalizowany, co pozwoli Wam na przygotowanie wesela dopracowanego w najdrobniejszym szczególe oraz zapewni spójność w dekoracjach ślubnych.