Zawieszki na butelki weselne z kolekcji Madras- Klasyczne zawieszki ślubne

Wyjątkowe zawieszki ślubne na butelki z kolekcji Madras to połączenie ponadczasowej elegancji z urzekającym, przyciągającym wzrok designem, który z pewnością idealnie wpisze się w charakter wielu ślubnych aranżacji. Zawieszki ślubne na butelki przepięknie prezentują się na weselnym stole, nadając całości klasy i podkreślając wyjątkowość chwili. Kolekcja Madras dostępna jest w kilku kolorach, od klasycznej czerni, poprzez subtelny róż, po soczysty, limonkowy kolor. Dzięki tak szerokiej ofercie z pewnością dobiorą Państwo zawieszki idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Zawieszki na butelki weselne z kolekcji Madras- Klasyczne zawieszki ślubne

Zawieszki na butelki weselne z kolekcji Madras- Klasyczne zawieszki ślubnePrzepiękne zawieszki ślubne Madras wykonane zostały na wysokiej jakości papierze z delikatną fakturą prążków. Na papierze nadrukowano misterne ornamenty, które okalają tekst zamieszczony na zawieszkach. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i oryginalnie. Atłasowa tasiemka pozwala na zawiązanie zawieszki na butelkach rozstawionych na stołach, co dodatkowo dekoruje stół lub na pudełku ze słodkościami wręczanymi gościom weselnym w formie upominku. Możliwość personalizacji zawieszek ślubnych pozwala na stworzenie własnego projektu i umieszczenie na zawieszce tekstu podziękowań dla gości czy wiersza. Podziękowania ślubne w postaci prezentów dla weselników warto przystroić właśnie tego typu zawieszką, która z pewnością wywoła uśmiech na ustach gości. 

Kolekcja Madras to wyjątkowo piękne projekty zachwycające oryginalnym designem z ponadczasowym sznytem. Szeroki wybór kolorów, od klasycznej czerni, przez połyskujące srebro, do energetycznej limonki pozwala dopasować odcień idealnie wpasowujący się w każdą aranżację weselną. Kolekcja Madras dostępna jest również na innych dodatkach ślubnych takich jak zaproszenia ślubne, bileciki, winietki, karty menu, pudełka na ciasta oraz numery stolików. Dzięki temu możliwe jest stworzenie spójnej, zachwycającej dekoracji stołów i sali weselnej. To ponadczasowa klasyka w nowoczesnym twistem, która wprowadza niesamowity klimat i sprawia, ze całość prezentuje się niezwykle elegancko.