Nowość - podziękowaniaPromocja na Zaproszenia Ślubne -20%

Zawieszki ze złoceniem na butelki weselne z kolekcji Orini

Zawieszki ślubne to coś, czego nie może zabraknąć na żadnym weselu. Są one nie tylko praktyczne, ale pełnią funkcję ozdobną oraz sprawiają, że każdy stół nabiera własnego charakteru. Bez wątpienia wzbudzą one zainteresowanie gości, jednocześnie przypominając o tej wyjątkowej okazji, jaką świętują z Parą Młodą. Wszystkie zawieszki tworzone w naszym sklepie wykonywane są z najwyższej jakości materiałów oraz z największą dokładnością z myślą o naszych klientach i tym ważnym dla nich dniu. W tej kategorii pragniemy przedstawić zawieszki ślubne z kolekcji Orini.

Zawieszki ze złoceniem na butelki weselne z kolekcji Orini

Zawieszki ze złoceniem na butelki weselne z kolekcji OriniZawieszki ze złoceniem na butelki weselne z kolekcji Orini to niepowtarzalny styl i klasa! Wśród zawieszek z kolekcji Orini mamy do wyboru trzy warianty: zawieszki na butelki weselne ze złoceniem z grafiką z burgundowymi piwoniami i różowymi różami, zawieszki na butelki weselne ze srebrzeniem z grafiką z bordowymi piwoniami z dodatkiem bieli i zieleni oraz zawieszki na butelki weselne ze złoceniem z grafiką z jarzębiną, bordowymi różami oraz pomarańczowymi goździkami. Całość kolekcji zachowana jest w najwyższej klasy elegancji. Ciekawą propozycją będzie połączenie ze sobą wszystkich trzech wariantów. Jedne z nich mogą symbolizować napoje alkoholowe, inne z kolei bezalkoholowe czy różnego rodzaju soki. Wszystkie propozycje wykonane są na białym, sztywnym papierze wysokiej jakości, które stanowi doskonałe tło dla grafiki oraz prezentuje się niezwykle elegancko. Rozmiary jednej zawieszki to ok. 6,5 x 9,5 cm. Bez problemu zmieszczą się zatem zarówno na szyjce napoju, jak i na rączce od dzbanka. Do każdej zawieszki istnieje możliwość dobrania dopasowanej kolorystycznie do całości dekoracji weselnej tasiemki oraz dowolnego wierszyka - może być on w wersji humorystycznej, jak i poważnej czy romantycznej. 

Kolekcja Orini to jednak nie tylko zawieszki ślubne. To także wiele innych dodatków, które sprawią, że Twoje wesele będzie niezapomniane. Wśród nich znajdziemy dopasowane stylistycznie zaproszenia ślubne, podziękowania ślubne, menu, winietki, pudełka na ciasta i wiele innych ciekawych propozycji!