Winietki

Coraz częściej na weselnych stołach pojawiają się winietki ślubne. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla obsługi, jak i samych gości. Dzięki nim unikniemy stresu związanego z przypadkowym zajmowaniem miejsc. Warto jednak pamiętać, aby rozmieszczenie gości było przemyślane w celu zapewnienia wszystkim komfortu i odpowiedniego towarzystwa. Winietki na stół to nie tylko praktyczny dodatek, ale też jeden z ważnych elementów dekoracji wnętrza. Właśnie dlatego wybierając wzór, powinniśmy kierować się stylistyką i motywem przewodnim organizowanego przyjęcia oraz wyglądem pozostałych dekoracji. Dzięki temu stół nabierze wyjątkowego uroku i zachwyci zaproszonych gości.

Winietki ślubne - tradycyjne czy stylowe?

Wybór odpowiedniego wzoru winietki na wesele to z pozoru łatwe zadanie. Wystarczy wybrać bezpieczną klasykę lub kolorystykę pasującą do pozostałych dekoracji. Chcąc jednak zaskoczyć gości i sprawić, by przyjęcie weselne nabrało wyjątkowego klimatu, warto poszukać oryginalnych winietek. Obecnie bardzo popularne jest umieszczanie wizytówek na różnego rodzaju przedmiotach, takich jak owoce, ciasteczka, kluczyki, a także w słoiczkach lub flakonikach. Niezależnie jednak od miejsca, w którym znajdzie się winietka, najważniejszym zadaniem jest dopasowanie ich do motywu ślubu oraz wystroju sali. W asortymencie sklepu internetowego amelia-wedding.pl znajdują się różnorodne wzory winietek, które stylistycznie można dopasować do zaproszeń ślubnych, numerków stolików oraz innych tego typu akcesoriów. Wśród nich zdecydowanie królują motywy roślinne, ale znajdą się także klasycznie, a przy tym elegancko zdobione propozycje lub minimalistyczne dla tradycjonalistów.

Oryginalne pomysły z winietkami w roli głównej

Coraz większą popularnością cieszą winietki z podziękowaniami dla gości. Nie tylko pomagają w odpowiednim rozmieszczeniu zaproszonych osób, ale też sprawiają, że każdy z nich może poczuć się wyróżniony. Wystarczy do imienia i nazwiska dopisać podziękowania za przybycie. Najbliżsi poczują się jeszcze bardziej wyjątkowo w przypadku spersonalizowanego powitania na winietkach. Dzięki temu każda osoba będzie miała miłą pamiątkę z przyjęcia. Dobrym rozwiązaniem może być rozmieszczenie winietek w jednym miejscu na stoliku przy wejściu do sali weselnej. Wówczas powinny się na nich znaleźć oprócz imienia i nazwiska numerek stołu. W ten sposób wszystkie osoby zaproszone będą miały więcej swobody ze względu na możliwość samodzielnego wyboru miejsca. Istnieje niezliczona ilość możliwości stylizacji za pomocą winietek. Najbardziej tradycyjną metodą jest położenie jej bezpośrednio na stole. Coraz częściej spotykamy się jednak z nietypowymi aranżacjami za pomocą różnych przedmiotów. Karteczki można umieścić między innymi w owocach, korkach do butelek, słoiczkach czy innych szklanych naczyniach, drewnianych deseczkach, na spinaczach oraz w wielu innych miejscach.

winietki ślubne

Znajdź winietki po kolorze: