Kwiatowe, klasycze Winietki Ślubne

Zaproszenia ślubne oraz dodatki z kolekcji Magnet to klasycznie romantyczne wzory kwiatowe w wielu opcjach do wyboru, dzięki czemu łatwo dopasować możecie ja do konkretnych dekoracji, jakie planujecie wykorzystać na Waszej uroczystości. Wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz nadrukiem cyfrowym produkty Magnet zachwycą nawet najbardziej wymagające pary, a spośród dostępnych dodatków znajdziecie również winietki, które są bardzo praktycznym elementem na stole weselnym. Poza swoją praktyczną stroną, winietki Magnet stanowią również dodatkowy element zdobienia wśród dekoracji ślubnych. 

Winietki Magnet 

Kwiatowe, klasyczne winietki ślubne z kolekcji Magnet

Kolekcja zaproszeń ślubnych oraz dodatków Magnet to klasycznie romantyczne wzory kwiatowe w delikatnym stylu. Spośród wielu wzorów florystycznych z pewnością znajdziecie coś, co wpasuje się w dekoracje Waszego wesela, kolekcja Magnet doskonała jest zarówno na uroczystości klasycznie eleganckie, jak i również te w stylu rustykalnym. Produkty Magnet w naszej ofercie wykonane są z wysokiej jakości papieru o fakturze prążków z nadrukiem cyfrowym zachwycą Waszych gości i będą doskonałym dopełnieniem dekoracji ślubnych. 

Papeteria ślubna Magnet to zestaw starannie dobranych produktów, które z pewnością ułatwią Wam organizację ślubu, wśród nich, poza samymi zaproszeniami, które są pierwszym elementem w nawiązującym do stylu, w jakim organizowany będzie ślub, znajdziecie przeróżne dodatki, takie jak winietki, zawieszki na butelki, podziękowania dla gości, pudełka na ciasto i wiele, wiele innych elementów, które mają praktyczne zastosowanie, ale również stworzą piękne dopełnienie wystroju Waszego ślubu. Wśród dodatków ślubnych Magnet jednym z najczęściej wybieranych produktów są winietki, względnie niepozorne, mają bardzo ważną funkcję, którą jest rozmieszczenie gości przy stołach. Dzięki dużemu formatowi winietki zastosować możecie również dużą czcionkę, która czytelna będzie dla wszystkich gości, a dodatkowy element przewiązanej kokardki nawiązywać może kolorystycznie do pozostałych dekoracji na stole. 

Praktyczne dodatki uzupełniające winietki

Jeśli planujecie duże wesele, polecamy również dobranie dodatkowych elementów poza winietkami, które ułatwią Waszym gościom odnalezienie odpowiedniego miejsca przy stole. Takim elementem jest plan stołów w zestawie z numerami stołów, plan ustawiony przy wejściu na salę zawiera spis wszystkich gości z podziałem na poszczególne stoliki, do których zostali przypisani, zazwyczaj wykonywany w formie plakatu lub mniejszych kart umieszczanych na innej powierzchni jak na przykład płótno, lustro, rama czy inna powierzchnia udostępniona przez lokal. Numery umieszczone na stolikach są odnośnikiem do planu, mogą one być w formie numerów lub nazw stolików (nawiązywać mogą do tematyki ślubu, np. turystycznej – nazwy miast). Zastosowanie winietek w połączeniu z planem stołów oraz numerami to maksymalne ułatwienie dla Waszych bliskich, oszczędzi ono czasu oraz zamieszania związanego z odnalezieniem przypisanego miejsca.