Kwiatowe Winietki Ślubne ze złoceniem z kolekcji Szafirowe

Winietki Szafirowe to wizytówki ślubne, które wspaniale sprawdzą się na eleganckim przyjęciu weselnym. Ich cechą charakterystyczną są wykwintne litery, delikatne złocenia oraz wysublimowany bukiet kwiatów z dodatkiem eukaliptusa utrzymany w modnej stylistyce vintage. Całość umieszczona na białym lub granatowym tle. 

Te wyjątkowo praktyczne wizytówki imienne są wspaniałym rozwiązaniem, który w prosty sposób pozwala uniknąć ogólnej dezorganizacji i wynikających z niej nieporozumień w trakcie przyjęcia weselnego. Winietki ślubne Szafirowe genialnie wpisują się w oprawę eleganckiej uroczystości w stylu glamour, wspaniale dopełniając ogólną dekorację sali i stołów weselnych.

Kwiatowe Winietki Ślubne ze złoceniem z kolekcji Szafirowe

Kwiatowe Winietki Ślubne ze złoceniem z kolekcji SzafiroweSzafirowe winietki ślubne to prosty i sprawdzony sposób na wyznaczenie dokładnego miejsca przy stole weselnym dla wszystkich zaproszonych gości. 

Eleganckie winietki Szafirowe to najwyższa jakość wykonania oraz niebanalny design, który z pewnością na długi czas pozostanie w pamięci zaproszonych gości. Warto zadbać o to, aby w dniu tak wyjątkowej uroczystości, każdy gość poczuł się ważny i doceniony, gdyż nawet najmniejsze detale mają ogromne znaczenie. 

Winietki ślubne Szafirowe wykonane są ze sztywnego papieru o satynowej strukturze. Wymiary każdej winietki po złożeniu ok. 10 x 7 cm (+/- 1 cm). 

Istnieje również możliwość dodania indywidualnej, spersonalizowanej grafiki, która zachwyci przybyłych gości. 

W zestawie z winietkami można zamówić inne elementy dekoracyjne na wesele, tj. zaproszenia ślubne, bileciki, etykietki lub pudełka na ciasto, a nawet świeczki i czekoladki