Nowość - podziękowaniaPromocja na Zaproszenia Ślubne -20%

Kwiatowe Winietki weselne

Każdy, kto organizuje przyjęcie weselne, dobrze wie, że nie można zorganizować przyjęcia weselnego bez zaproszeń ślubnych, a dobrze jest również zadbać o winietki ślubne. Nie wszyscy z nich korzystają, ale coraz więcej osób się do nich przekonuje. Decyzja należy do Państwa. Jeżeli zamierzacie wykorzystać winietki na stołach weselnych, trzeba o tym wcześniej pomyśleć, by przeznaczyć odpowiedni czas na ich przygotowanie. 

Kwiatowe Winietki weselne

Kwiatowe Winietki weselneWinietki pozwalają na zapewnienie porządku podczas zasiadania gości przy stołach. Od początku goście wiedzą, gdzie usiądą i w jakim towarzystwie. Unika się dzięki temu zamieszania, a czasem i chaosu podczas zajmowania miejsca przy stole. Para młoda może rozmieszczenie winietek skonsultować z gośćmi przed weselem, ale może też samodzielnie zdecydować, gdzie ulokować poszczególnych gości. Winietki stanowią doskonałą dekorację stołu, dlatego należy zadbać o to, by kolorystycznie i stylowo wpisywały się w wystrój wnętrza i otoczenie, w którym znajdują się pomieszczenia weselne. Dobrym zwyczajem jest dołączenie winietki w formie bilecika do pożegnalnego prezenciku dla gości od pary młodej. Winietka z podziękowaniem od młodożeńców dla gości to bardzo estetyczne i gustowne rozwiązanie.

Winietki z kolekcji Rozalia to subtelna grafika przedstawiającą białe piwonie oraz jasnoróżowe róże. Kwiaty są delikatnie opatrzone listkami eukaliptusa, co nadaje całości kompozycji powiewu blasku i pogodnego nastroju. Takie winietki najlepiej jest wykonać na sztywnym papierze o frakturze lnu 246g. Drugą propozycją jest użycie do ich wykonania papieru ecru. Kolor winietek może być różny, np. pudrowany róż albo zieleń. Podobnie jest z napisem. Nie tylko imię i nazwisko gościa weselnego, ale np. winietki przeznaczone do pożegnalnego podarunku dla gości mogą być opatrzone napisem „dziękujemy za przybycie na nasz ślub i wesele!”. Taki napis można umieścić również na winietce, która będzie dołączona do np. pudełeczka z herbatkami.

Na winietkach z kolekcji Rozalia wykonujemy wszystkie dodatki, jakie sobie Państwo zażyczycie. Wymiary winietki po złożeniu to 10 cm na 5 cm. Minimalna ilość zamówienia wynosi 30 sztuk. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i złożenia zamówienia. Czas realizacji od 7 do 10 dni roboczych.