Winietki Folk

Planujecie ślub w swojskim, ludowym stylu? Trafiliście w takim razie idealnie, ponieważ kolekcja Folk to typowo folklorystyczne wzory w rustykalnym stylu, która pozwoli Wam na dopasowanie nawet najmniejszych szczegółów do wymarzonego wystroju uroczystości. Wśród kolekcji Folk znajdziecie również winietki, które pozwolą Waszym gościom w łatwy sposób na odnalezienie odpowiedniego miejsca przy weselnym stole. W naszych produktach stawiamy na jakość, dzięki czemu papier, na którym wykonana jest kolekcja Folk to gruby papier satynowy z nadrukiem cyfrowym najwyższej jakości. 

Winietki Folk 

Ludowe, folkowe winietki na stół weselny

Kolekcja zaproszeń ślubnych oraz dodatków Folk to kolekcja stworzona z myślą o ślubach ludowych oraz w stylu rustykalnym. Zbiór siedmiu wzorów pozwoli Wam na dopasowanie grafiki do konkretnego regionu, aby całość zarówno papeterii jak i dekoracji ślubnych pięknie ze sobą współgrała, od momentu rozdania zaproszeń, które dadzą Waszym gościom przedsmak stylu, w jakim organizowana będzie uroczystość, po najdrobniejsze dodatki na stole weselnym, takie jak winietki, menu, zawieszki lub etykiety na butelki, pudełka na ciasto czy podziękowania dla gości. W naszej ofercie staramy się zamieszczać jak najwięcej dodatków, które ułatwią Wam organizację uroczystości oraz zapewnią spójność wzorów wykorzystanych w dekoracjach. Dzięki nieustannie powiększającej się ofercie zaproponować możemy coraz więcej elementów zestawu, takich jak pudełka na koperty czy szkatułki na obrączki, wszystkie te produkty wykonane mogą być według wybranego modelu z dowolnej kolekcji. 

Winietki to najprostszy sposób na rozmieszczenie Waszych gości przy stołach weselnych, można je dowolnie przestawiać i modyfikować nawet do ostatniej chwili, dzięki czemu jest to najczęściej wybierany dodatek na wesela. Winietki ślubne Folk wykonane są z grubego, satynowego papieru z najwyższej jakości nadrukiem cyfrowym, który zachwyci Waszych gości oraz będzie doskonałym uzupełnieniem folkowych dekoracji na stole weselnym, a postarzane tło winietki nawiązywać będzie również do rustykalnego stylu uroczystości. 

Praktyczne dodatki uzupełniające winietki

Jeśli obawiacie się, że same winietki to za mało, doskonałym uzupełnieniem będzie plan stołów, zwłaszcza dla tych z Was, którzy planują duże wesele. Tablica stołów to umieszczany przy wejściu plan z pełną listą gości z podziałem na poszczególne stoliki, zazwyczaj przygotowywana w formie plakatu, ale również jako pojedyncze karty osobno dla każdego stolika umieszczane na płótnie, w ramie czy na innej powierzchni, którą udostępnia Wam lokal. Dzięki zastosowaniu takiej tablicy przy wejściu na salę weselną, goście będą mogli kierować się bezpośrednio do konkretnego stolika, przy którym z łatwością znajdą już właściwą dla siebie winietkę. Aby wszystko odpowiednio funkcjonowało potrzebne będą również numery umieszczone na stolikach, które będą miały swój odnośnik na tablicy. Cały taki zestaw winietek, planu stołów z numerami znacznie usprawni poszukiwanie Waszym bliskim i oszczędzi zamieszania z tym związanego.