Ślubne winietki na stół weselny z kolekcji Orini

Kolekcja Orini to zbiór motywów florystycznych z myślą o parach, które planują swoją uroczystość w miesiącach jesiennych. Wzory kwiatowe połączone z efektownym złoceniem tworzą piękną całość, poza zachwycającym wyglądem zaimponuje Wam również jakość wykonania naszych produktów. Winietki z kolekcji Orini to doskonałe dopełnienie dekoracji na Waszym weselu, zapewniając jednocześnie możliwość łatwego odnalezienia odpowiedniego miejsca przy stole. Dzięki dopasowaniu całej papeterii ślubnej według jednego wzoru oraz do pozostałych dekoracji ślubnych uzyskacie zachwycający efekt spójności, a wystrój dopasowany będzie w najmniejszym detalu. 

Winietki OriniŚlubne winietki ze złoceniem na stół weselny z kolekcji Orini

Kolekcja zaproszeń oraz dodatków ślubnych Orini to niezwykle piękne połączenie jesiennego stylu boho z eleganckimi złoceniami, wzory kwiatowe z tej kolekcji doskonałe są na uroczystości organizowane w miesiącach jesiennych oraz zimowych. Dzięki florystycznym motywom dopasować możecie je odpowiednio do kwiatów, które wykorzystane będą w dekoracjach lub nawet na podstawie wybranej papeterii dopasować kwiaty na Waszym ślubie i weselu, aby każdy szczegół dopracowany był w każdym calu. Dla zachowania ciągłości w wystroju zapewniamy całą gamę produktów przydatnych na weselu, nie tylko zaproszenia, ale również między innymi winietki na stół, menu, zawieszki na butelki, różnego rodzaju podziękowania dla gości czy pudełka na ciasto.
Wśród dodatków ślubnych, jednym z podstawowych elementów są winietki, mimo swojego niepozornego wyglądu są doskonałą pomocą przy organizacji stołu weselnego. Dzięki nim Wasi goście z łatwością odnajdą odpowiednie miejsce, a przez to, że są one również pięknie dopasowane do kompozycji kwiatowych, staną się również dodatkowym elementem dekoracji, zwłaszcza, jeśli na weselu wykorzystane są również elementy złote lub srebrne.

Co dobrać poza winietkami na stół?

W organizacji wesela winietki to bardzo dobry sposób na rozmieszczenie gości weselnych przy stołach, jeśli jednak planujecie duże wesele warto jest zaopatrzyć się również w dodatkową pomoc, jaką jest plan stołów. Tablice stołów najczęściej dostępne są jako plakaty w różnych formatach, zależnie od Waszych potrzeb, ale również jako mniejsze karty, które umieścić możecie na płótnie, w ramie, na lustrze czy innej powierzchni udostępnionej w lokalu. Plan stołów to doskonałe uzupełnienie winietek ustawionych na stołach, ustawiona przy wejściu lista gości z podziałem na poszczególne stoliki znacznie usprawnia odnalezienie odpowiedniego stolika, dzięki czemu Wasi goście kierować się mogą bezpośrednio do swojego miejsca, gdzie już za pomocą winietek odnajdą odpowiedni talerz. Niezbędnym elementem do tablicy czy planu stołów są numery stołów, dzięki którym już z daleka goście znajdą przydzielony im stolik.
Poza dodatkami ułatwiającymi odnalezienie miejsca przy stole weselnym polecamy również zaopatrzenie się w praktyczne menu, dzięki któremu goście zapoznają się z oferowanymi daniami. Bardzo popularnym również dodatkiem na weselnym stole są również zawieszki lub etykiety samoprzylepne na butelki, które przez indywidualny tekst oraz piękny wzór graficzny pozwolą na spersonalizowanie trunków oraz staną się dodatkową ozdobą.