Świeczki Sojowe - Podziękowania dla Gosci

Winietki Karmelowe

Winietki z kolekcji Karmelowej to kolejny praktyczny dodatek, który niezbędny jest na Waszym weselu, a dzięki pięknym grafikom staną się również częścią dekoracji. Kolekcja papeterii ślubnej Karmelowe to motywy w stylu retro idealne na ślub w stylu rustykalnym lub boho, wykonane z pięknego papieru o delikatnej fakturze lnu i zadrukowane metodą cyfrową, która zapewnia najwyższą jakość grafiki, dzięki czemu nawet tak drobny element jak winietki zachwycą nawet najbardziej wymagających gości weselnych. 

Winietki Karmelowe 

Ślubne winietki, wizytówki na stół weselny z kolekcji Karmelowe

Kolekcja zaproszeń ślubnych oraz dodatków z wzorów Karmelowe to zbiór modeli stworzonych z myślą o ślubach w stylu rustykalnym i boho. Poprzez nadruk tła imitującego postarzany papier w połączeniu z grafikami kwiatowymi, piórami czy w stylu greenery, wzory te to świetny wybór dla wszystkich par, które planują uroczystość w tej tematyce. Dzięki różnorodności dostępnych motywów graficznych, kolekcja Karmelowe sprawdzi się zarówno na uroczystościach w miesiącach wiosennych i letnich jak i jesiennych i zimowych. Cała kolekcja wykonana jest z wysokiej jakości papieru o delikatnej fakturze lnu, który dodaje jej autentyczności, a nadruk cyfrowy sprawia, że grafika jest wyraźna i trwała. W naszej ofercie znajdziecie pełen wachlarz produktów przydatnych w organizacji ślubu oraz wesela, poza zaproszeniami ślubnymi są to między innymi winietki, o których więcej niżej, zawieszki na butelki, różnego rodzaju podziękowania dla gości, menu czy pudełka na ciasto. 

Dlaczego warto skorzystać z winietek? 

Winietki ślubne to jeden z podstawowych dodatków wybieranych przez pary młode, jest to bardzo przystępna i łatwa forma rozmieszczenia gości weselnych przy stole. Dzięki estetycznemu wykonaniu winietki stanowić będą również dodatkową ozdobę stołu weselnego wśród pozostałych dekoracji ślubnych. Jeśli planujecie zakupić również inne elementy papeterii ślubnej, pomyślcie na tym aby skorzystać z tych samych motywów oraz dopasować całość do tego, co będzie stanowiło pozostałe Wasze dekoracje i jak prezentować będzie się całość, ponieważ to szczegóły przeważają nad efektem końcowym.

Jeśli jesteście zdania, że same winietki umieszczone przy miejscach Waszych gości nie wystarczą, polecamy dobranie dodatkowo planu stołów, który zawierać będzie listę wszystkich gości z podziałem na poszczególne stoliki, dzięki czemu Wasi bliscy będą mogli bezpośrednio udać się do odpowiedniego stolika oznaczonego danym numerkiem. Plan stołów to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza na dużych weselach, ustawiony przy wejściu na salę znacznie skraca czas spędzony nad poszukiwaniem swojej winietki. W naszej ofercie znajdziecie plany stołów w formie plakatu, wykonujemy jednak również je w formie mniejszych kart, które umieścić możecie na własnej tablicy takiej jak duża rama, płótno, lustro czy inna powierzchnia udostępniona przez lokal. Dodatkowym niezbędnym elementem do planu stołów to numery, które są odnośnikiem do odpowiedniego stolika, przy którym Wasi bliscy mogą już bezpośrednio znaleźć swoją winietkę.