Winietki Klaris

Kolekcja papeterii ślubnej Klaris to bardzo romantyczne wzory, odpowiednie na uroczystość w stylu klasycznym, rustykalnym czy retro. Połączenie pięknej koronki z delikatną kokardką i cyrkonią sprawia, że zaproszenia ślubne oraz dodatki z kolekcji Klaris zachwycą Waszych gości, a dodatki weselne będą doskonałym uzupełnieniem do wystroju Waszego wesela. Możliwość zmiany koloru kokardki sprawi, że papeterię indywidualnie dopasować możecie do swoich dekoracji ślubnych. Po zaproszeniach ślubnych polecamy dobranie winietek, które poza pięknym wykonaniem będą bardzo praktycznym dodatkiem, który ułatwi Waszym gościom odnalezienie miejsca przy stole. 

Winietki Klaris 

Winietki ślubne Klaris

Kolekcja papeterii ślubnej Klaris to bardzo klasyczne, kobiece wzory, które skradną serca tym, którzy wierni są klasycznie eleganckim dekoracją ślubnym w romantycznym stylu. Połączenie papieru o delikatnej fakturze lnu w kolorze białym lub ecru z koronką oraz delikatną kokardką z cyrkonią to doskonały wybór na uroczystość w eleganckim stylu, ale również na taką w stylu rustykalnym, w  końcu tam również znajdziemy wiele elementów wykonanych z koronki! Dla zapewnienia ciągłości wśród papeterii ślubnej oraz dekoracji na Waszym weselu stworzyliśmy pełną gamę produktów, które sprawdzą się na Waszym weselu, od podstawowej kwestii jaką są zaproszenia ślubne, po najdrobniejsze dodatki przydatne na weselu jak winietki, zawieszki na butelki, pudełka na ciasto czy przeróżnego rodzaju podziękowania dla gości

Dlaczego powinniśmy skorzystać z winietek?

Winietki na stół weselny to jeden z pierwszych dodatków ślubnych wśród papeterii, który powinien znaleźć się na Waszej liście potrzebnych akcesoriów, dzięki nim w łatwy sposób rozplanować będziecie mogli rozmieszczenie poszczególnych gości przy stole. Dzięki wykonaniu winietek z najwyższej jakości materiałów oraz dopasowaniu ich do pozostałych dekoracji na stole weselnym, poza swoją praktyczną stroną staną się one również dodatkową ozdobą. Winietki ślubne Klaris, dzięki swojej uniwersalności, wpasują się w dekoracje typowo kwiatowe, eleganckie, ale również dekoracje rustykalne jak różnego rodzaju elementy drewniane w otoczeniu zieleni. 

Jeśli odnosicie wrażenie, że same winietki rozłożone przy miejscach siedzących nie wystarczą, aby szybko i sprawnie rozmieścić Waszych gości przy stole weselnym, doskonałym elementem w takim przypadkach jest plan stołów, zwłaszcza, jeśli planujecie dużą imprezę na większą ilość osób. Plan stołów to w naszej ofercie zazwyczaj plakat z listami do poszczególnych stolików na sali, jeśli jednak chcielibyście, aby dopasowany był do pozostałej papeterii Klaris, polecamy wykonanie mniejszych kart z listą do każdego stolika osobno, na których umieścić możemy również tłoczony papier ozdobny oraz kokardkę, która powtarza się na innych produktach z tej kolekcji, co niemożliwe byłoby w przypadku plakatu. Takie karty umieścić można w ramie, na lustrze, na płótnie lub rozwiesić na innej powierzchni, którą udostępnia Wasz lokal. Dodatkowym elementem do planu stołów, niezależnie czy to w formie plakatu czy mniejszych kart, to numery stołów, które są odnośnikiem do odpowiedniego stolika, przy którym Wasi bliscy mogą już bezpośrednio znaleźć swoją winietkę. Taki zestaw winietek, numerów stołów oraz planu znacznie skróci czas na poszukiwanie swojego miejsca przez Waszych gości oraz zamieszania z tym związanego.