Winietki Madras

Kolekcja papeterii ślubnej Madras to klasycznie eleganckie ornamenty, które doskonale sprawdzą się na większości uroczystości, nadając wystrojowi królewskiego szyku i wydźwięku retro. Winietki na stół weselny to bardzo praktyczny dodatek do Waszej papeterii, który pozwoli gościom bez trudu odnaleźć wyznaczone miejsce przy stole. Wykonane z najwyższej jakości papieru z delikatnym tłoczeniem w prążki oraz nadrukiem cyfrowym winietki zachwycą najbardziej wymagających gości, a motyw ornamentu dopasowany może być idealnie do dekoracji, również w innych kolorach, niż wśród przykładowych wzorów, zapraszamy!

Winietki Madras

Winietki Madras

Kolekcja zaproszeń ślubnych oraz dodatków Madras to motywy graficzne z gustownymi, kolorowymi ornamentami, które idealnie sprawdzą się na wielu uroczystościach w stylu typowo klasycznie eleganckim, nadając królewskiego charakteru i wyrafinowania. Cała kolekcja Madras wykonana jest z grubego, eleganckiego papieru o fakturze prążków w wersji mlecznobiałej lub ecru, a wśród podstawowych wzorów znajdziecie ornamenty w kilku wersjach kolorystycznych do wyboru, co nie oznacza jednak, że nie macie możliwości ich modyfikacji, ponieważ motyw tła wykonany może być w innym, wybranym przez was odcieniu, co sprawi, że cała papeteria ślubna dopasowana może być indywidualnie do Waszych potrzeb i dekoracji wesela. Polecamy dobranie zarówno zaproszeń ślubnych jak i pozostałych dodatków według tej samej kolekcji, ponieważ takie dopasowanie nada efektu spójności wystroju Waszej uroczystości, a dzięki bogatym zdobieniom papeterii ślubnej stanie się ona również piękną częścią dekoracji na stole weselnym. 

Dlaczego powinniśmy skorzystać z winietek?

Winietki ślubne to jeden z podstawowych dodatków wybieranych przez pary młode, wydaje się, że jest to mały i nieistotny detal, ale są to jedynie pozory, ponieważ dzięki nim Wasi goście z łatwością odnajdą przypisane im miejsce przy stole, a ich eleganckie wykonanie i grafika sprawi, że będą one również uzupełnieniem oraz kolorystycznym nawiązaniem do wystroju sali. Poza winietkami, przydatnymi dodatkami są również menu, pudełka na ciasto, zawieszki czy podziękowania dla gości w różnej formie, które stały się już również niezbędnym elementem wesela, między innymi słodycze takie jak czekoladki, lizaki, pudełeczka na cukierki czy słoiczki z miodem. 

Idealnym uzupełnieniem winietek Madras, zwłaszcza na weselach, na których zaproszonych zostało dużo gości jest plan stołów, który przedstawia listę gości przypisanych do poszczególnych stolików, najczęściej w formie dużego plakatu lub mniejszych arkuszy umieszczonych na tablicy w formie płótna, lustra czy w ramie. Zastosowanie takiego planu stołów przy wejściu na salę weselną to znaczne ułatwienie oraz oszczędność czasu na odnalezienie odpowiedniego miejsca przy stole. Niezbędnym elementem takiego zestawu będą również numery stołów odpowiednie do numeru na planie stołów, zazwyczaj w formie samo stojącego „domku” czy w ramce.