Winietki Moreno

Winietki z kolekcji Moreno to bardzo elegancki i praktyczny dodatek do Waszego stołu weselnego, idealnie sprawdzi się na ślubie w eleganckim stylu glamour jak i na klasycznie eleganckich ślubach lub w stylu retro. Dzięki swojej prostocie winietki Moreno nie przyćmią pozostałych dekoracji na stole, a subtelnie wzbogacą jego wystrój. Zaproszenia oraz dodatki ślubne z kolekcji Moreno to niezwykle klasyczne produkty wykonane z wysokiej jakości papieru o ciekawej fakturze rypsu, a drobna cyrkonia umieszczona na ornamencie nadaje im dodatkowego elementu elegancji. 

Winietki Moreno Winietki ślubne Moreno

Kolekcja zaproszeń oraz dodatków ślubnych Moreno to delikatny, klasyczny motyw ornamentu z drobnych kwiatów z dodatkiem eleganckiej, drobnej cyrkonii. Papeteria ślubna z tej kolekcji to doskonały wybór dla par młodych, które planują zorganizować uroczystość w stylu klasycznym, eleganckim, ale również glamour, idealnie sprawdzi się zarówno w wystroju z przepychem jak i w otoczeniu bardziej minimalistycznych dekoracji weselnych. Chcąc zapewnić spójność dekoracji na Waszym weselu, w naszej ofercie zapewniamy realizację wszystkich wybranych dodatków na podstawie danego wzoru zaproszenia ślubnego, dzięki czemu dopasować możecie do siebie nawet najdrobniejsze elementy papeterii ślubnej, jak między innymi winietki, menu, podziękowania dla gości, pudełka na ciasto czy księgę gości. Nawet w przypadku, gdy wśród przykładów produktu nie ma wzoru Moreno, nie obawiajcie się, ponieważ wykonujemy wszystkie dodatki w tym samym wzorze!

Dlaczego warto skorzystać z winietek?

Winietki na stół weselny pełnią ważną funkcję, dzięki której Wasi goście z łatwością odnajdą odpowiednie miejsce przy stole. Jest to najczęściej wybierany produkt spośród szerokiej gamy dodatków, dlatego też wiemy, jak ważne jest dopasowanie winietek do pozostałych elementów dekoracji na stole weselnym. Kolekcja Moreno to dodatki weselne na tyle uniwersalne i delikatne, że nie przyćmią one głównych elementów wystroju, ale stanowić będą ich eleganckie uzupełnienie, zwłaszcza, jeśli postawicie na pełny zestaw dodatków wykonanych według jednej kolekcji, która stworzy efekt dopasowania, a Wasze wesele będzie dopracowane nawet w najmniejszych szczegółach. 

Wśród przydatnych dodatków weselnych warto również przyjrzeć się planom stołów, które przydatne są przy organizacji wesela, tym bardziej, jeśli planujecie dużą imprezę. Plan stołów to lista stolików, dzięki której Wasi goście już na wejściu będą mogli sprawdzić do jakiego stolika zostali przypisani i kierować się już bezpośrednio do niego zamiast szukać miejsca jedynie przy pomocy winietek, co oszczędzi czasu oraz niepotrzebnego zamieszania w momencie przybycia bliskich na wesele. Plany stołów wykonane mogą być jako duży arkusz z poszczególnymi listami do każdego ze stolików czy  jako mniejsze karty osobno z listą do każdego z stołów umieszczone na większej tablicy z formie płótna, na lustrze czy w ramie, tworząc czytelny plan wesela. Do planu stołów konieczne jest również dobranie numerów stołów jako odnośnik do planu, które pozwolą na odnalezienie odpowiedniego stolika.