Winietki Arte

Winietki na stół weselny z kolekcji Arte to klasyka gatunku, doskonałe wzory na wiele uroczystości, zarówno w wystroju klasycznie eleganckim jak i glamour czy stylu retro. Zaproszenia ślubne i dodatki Arte wpasuje się w dowolną kolorystykę ślubu dzięki uniwersalnym wzorom i prostocie, wykonane z wysokiej jakości papieru o delikatnej fakturze lnu oraz nadrukiem cyfrowym zadowolą najbardziej wymagających. Winietki ślubne to bardzo praktyczna pomoc przy organizacji stołu weselnego, która pomoże Waszym gościom odnaleźć odpowiednie miejsce oraz będzie dodatkowym, eleganckim dodatkiem do dekoracji weselnej. 

Winietki Arte 

Winietki Arte

Papeteria ślubna Arte to niezwykle przystępna cenowo kolekcja, która dzięki swoim uniwersalnym motywom graficznym i prostocie wykonania sprawdzi się na ślubie w praktycznie każdym stylu, zarówno w klasycznie eleganckim wystroju, jak i w otoczeniu dekoracji w stylu glamour czy retro, uzupełniając je, ale jednocześnie nie przyćmiewając pozostałych elementów oprawy stołu weselnego. Tak uniwersalne wzory jak w przypadku kolekcji Arte to również bardzo dobry wybór dla par, które nie zaplanowały jeszcze konkretnej dekoracji czy koloru przewodniego wesela, dzięki czemu uniknąć można gryzących się motywów na zaproszeniach i później dekoracjach weselnych. Spośród szerokiej gamy produktów kolekcji Arte znajdziecie jeden z podstawowych i najczęściej wykorzystywanych na weselnym stole dodatków, jakim są winietki, które spełniają bardzo praktyczną funkcję, pomagając Waszym gościom odnaleźć właściwe miejsce przy stole. Winietki ślubne z kolekcji Arte wykonane są z wysokiej jakości papieru o delikatnej fakturze lnu w kolorze białym lub ecru z niezwykle trwałym nadrukiem cyfrowym, dzięki czemu nawet tak drobny element jak winietki z pewnością zachwycą nawet najbardziej wymagających gości weselnych. 

W naszej ofercie poza zaproszeniami ślubnymi znajdziecie pełną gamę dodatków, które pomogą Wam w organizacji wesela, od winietek po zawieszki, menu, różnego rodzaju podziękowania dla gości czy pudełka na ciasto. Każdy element papeterii wykonany może być według wybranego modelu zaproszenia, co sprawia, że z łatwością dopasujecie pozostałe dodatki tak, aby tworzyły spójną całość i były dodatkowym elementem wystroju sali. 

Dlaczego warto skorzystać z winietek?

Winietki to najczęściej wybierany przez pary młode dodatek na stoły weselne, jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które pozwala na łatwe rozmieszczenie gości weselnych na odpowiednich miejscach przy stole. Doskonałym uzupełnieniem winietek jest również plan stołów, zwłaszcza w przypadku większych wesel, co zaoszczędzi Waszym gościom czasu na poszukiwanie swojego miejsca jedynie przy pomocy winietek. Plany stołów wykonywane zazwyczaj są w formie plakatów lub mniejszych kart umieszczonych na tablicy z płótna, ramy czy na lustrze, ustawiony przy wejściu plan przestawia pełną listę gości z podziałem na stoliki, dzięki czemu Wasi bliscy wiedzą od razu, do którego z nich się kierować. Nieodłącznym elementem planu stołów oraz winietek są również numery stołów, które są odnośnikiem do planu, mogą one przedstawiać numerki lub nazwy stolików.