Winietki Delfina

Winietki ślubne z kolekcji Delfina to nowoczesne spojrzenie na papeterię ślubną, połączenie delikatnego, akwarelowego tła z niezwykle eleganckim złoceniem to idealny wybór dla par młodych ceniących sobie prostotę i elegancję, ale również stawiających na najwyższą jakość wykonania. Winietki w większym formacie 10x7 cm dają możliwość zaprojektowania ich z większą, czytelniejszą czcionką, dzięki swojemu formatowi są one również bardziej widoczne i stanowić mogą element ozdobny na Waszym weselu. 

Winietki Delfina

Ślubne winietki ze złoceniem z kolekcji Delfina

Kolekcja Delfina to nowoczesne spojrzenie na papeterię, zaproszenia ślubne i dodatki z delikatnym motywem akwarelowego tła oraz połyskującym złoceniem to niezwykle eleganckie połączenie. Papeteria ślubne Delfina wykonana została z materiałów najwyższej jakości, papier satynowy pokryty jedwabistą w dotyku folią zabezpieczającą z dodatkiem efektownego złocenia to doskonały wybór dla nawet najbardziej wymagających par młodych, które poszukują oryginalnych wzorów z klasą. Aby dopasować nawet najdrobniejsze elementy do wybranego wystroju wesela stworzyliśmy pełną gamę produktów, które pomogą Wam w organizacji ślubu. Jeśli wśród podstawowych kolorów z kolekcji Delfina nie odnaleźliście odpowiedniego odcienia, zapraszamy do kontaktu, z chęcią zaprojektujemy papeterię indywidualnie do Waszych potrzeb! 

Dlaczego warto skorzystać z winietek? 

Winietki ślubne mimo niepozornego wyglądu to bardzo ważny element stołu weselnego, który z łatwością zapewni Waszym gościom odnalezienie odpowiedniego, przypisanego im miejsca, a duży format winietki sprawi, że będzie ona czytelna dla każdego, bez względu na wiek. Poza swoją praktyczną funkcją, dzięki pięknemu wykonaniu będą również uzupełnieniem dekoracji weselnych. Winietki oraz pozostałe dodatki z wzorów Delfina to doskonałe uzupełnienie wesela w stylu glamour czy klasycznie eleganckiego wystroju z elementami złota. Poza winietkami spośród papeterii dobrać możecie elementy takie jak menu serwowanych dań, ozdobne elementy butelek jak zawieszki czy samoprzylepne etykiety, różnego rodzaju podziękowania dla gości czy pudełka na ciasto. 

Dodatkowym elementem przydatnym na weselu, zwłaszcza jeśli jest to impreza planowana na dużą ilość osób, jest plan stołów, który zawiera listę wszystkich gości z podziałem na przypisany im stolik. Rozwiązanie to znacznie usprawnia rozmieszczenie gości w momencie rozpoczęcia wesela oraz oszczędza zbędnego zamieszania i krążenia po sali poszukując miejsca jedynie przy pomocy winietek. Plany stołów w naszej ofercie przygotowujemy na podstawie dowolnego modelu zaproszenia, zazwyczaj w formie plakatu, ale również w formie pojedynczych, mniejszych kart z listami osobno do każdego ze stolików, umieszcza się je zazwyczaj na sztywnej tablicy w formie płótna, lustrze czy ramie. Dodatkowym elementem do planu stołów, niezależnie czy to w formie plakatu czy mniejszych kart, to numery stołów, które są odnośnikiem do odpowiedniego stolika, przy którym Wasi bliscy mogą już bezpośrednio z łatwością znaleźć swoją winietkę.