Świeczki Sojowe - Podziękowania dla Gosci

Winietki Kamira

Przy planowaniu ślubu największy wpływ w efekt końcowy mają detale, dlatego nawet najdrobniejsze elementy takie jak winietki grają dużą rolę w wystroju stołu. Jeśli planujecie uroczystość w bogatym stylu z elementami złota, kolekcja Kamira to idealny wybór na Wasz ślub. Winietki ślubne z kolekcji Kamira to bogato zdobione wzory w na akwarelowym tle w stylu retro, które sprawdzą się doskonale na ślubie w stylu glamour. Wykonane z najwyższej jakości papieru satynowego z pokryciem folią z aksamitnym efektem oraz złoceniem zadowolą nawet najbardziej wymagających. 

Winietki Kamira 

Ślubne winietki ze złoceniem z kolekcji Kamira

Kolekcja Kamira to niezwykle eleganckie motywy złoconych liści na akwarelowym tle w stylu retro, wzory te doskonałe są na ślub w stylu glamour w otoczeniu bogato zdobionych dekoracji. Produkty z tej serii wykonane są z najwyższej jakości papieru satynowego z pokryciem jedwabistą w dotyku folią, w połączeniu z efektownym złoceniem i cyfrowym nadrukiem grafiki tworzą zaproszenia i dodatki ślubne, które zachwycą nawet najbardziej wymagających. Aby zapewnić Wam możliwość dopasowania elementów papeterii do użytych dekoracji ślubnych stworzyliśmy pełną gamę produktów, od podstawy jaką są zaproszenia ślubne, po najdrobniejsze elementy takie jak zawieszki na butelki, pudełka na ciasto, menu czy winietki na stół weselny. 

Dlaczego warto skorzystać z winietek?

Winietki to mały, ale bardzo praktyczny element na stole, pozwalają one w łatwy sposób na odnalezienie odpowiedniego miejsca Waszym gościom, a dzięki temu, że przygotowane są one w większym formacie, czytelne będą dla każdego. Pozornie nieistotny element stołu taki jak winietki spełnia swoje zadanie doskonale, a przez to, że jest wykonany w piękny sposób, będzie również dodatkowym elementem dekoracji na Waszym ślubie, dlatego też poza podstawowymi wzorami kolekcji Kamira możliwe jest również dopasowanie jej kolorystyki do indywidualnych potrzeb, czy to w odcieniach pudrowego różu, beżu czy fioletu, aby dopasować je do planowanego wystroju wesela, jeśli interesuje Was taka opcja, zapraszamy do kontaktu! 

Praktyczne dodatki uzupełniające winietki

Jeśli planujecie wesele na większą ilość osób oraz stolików, poza winietkami polecamy również dobranie dodatkowej pomocy do rozmieszczenia gości przy stolikach jaką jest plan stołów. Ustawiany przy wejściu na salę, w formie plakatu czy poszczególnych kart umieszczonych na większej planszy (płótnie, lustrze czy ramie) znacznie przyspieszy kwestię odszukania właściwego miejsca przez Waszych gości. Plan stołów to idealne dopełnienie winietek, zwłaszcza w przypadku dużych wesel, gdzie poszukiwanie miejsca jedynie za pomocą winietek wprowadziłoby dużo zamieszania. Jeśli w planach macie przygotowanie planu stołów, niezbędne będą do tego również numery stołów, które pozwolą na odniesienie poszczególnych numerków na tablicy do konkretnego stolika, zazwyczaj przygotowywane jako samo stojący „domek” czy w ramce, ważne jest jedynie, aby widoczny był już z daleka. Posiadając taki pełny zestaw produktów, poszukiwanie przypisanego dla Waszych bliskich miejsca będzie bezproblemowe i szybkie.