Srebrne winietki na stół weselny

Papeteria ślubna Brenet to produkty wykonane na połyskującym, perłowym papierze z niezwykle eleganckim motywem ornamentu w połączeniu z cyrkonią, doskonale sprawdzą się na ślubach organizowanych w stylu golamour czy klasycznie eleganckich. Dzięki możliwości dobrania koloru kwadratowej cyrkonii dopasować możecie papeterię do kolorystyki, którą planujecie wykorzystać w dekoracjach ślubnych. Wśród dodatków z kolekcji Brenet znajdziecie między innymi winietki, które nie tylko spełniają praktyczną funkcję rozmieszczenia osób przy weselnym stole, ale również dzięki pięknemu wykonaniu będą kolejnym elementem dekoracyjnym. 

Winietki BrenetSrebrne winietki na stół weselny z kolekcji Brenet

Kolekcja papeterii ślubnej Brenet to bardzo eleganckie połączenie srebrnego perłowego papieru o delikatnej fakturze z kryształkiem, przez co wzór ten sprawdzi się idealnie na ślubach organizowanych w stylu glamour oraz z dekoracjami klasycznie eleganckimi w kolorach srebra czy bieli z akcentami kolorystycznymi. Zaproszenia ślubne oraz dodatki wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz cyfrowym nadrukiem zachwycą nawet najbardziej wymagających, a dzięki przystępnej cenie, kolekcja Brenet odpowiednia jest na każdą kieszeń. Aby zapewnić Wam możliwość dopasowania całej papeterii ślubnej do przygotowanych dekoracji na weselu, przygotowaliśmy pełną gamę produktów, które ułatwią organizację oraz dzięki pięknemu wykonaniu staną się dodatkowym elementem wystroju Waszego ślubu.
Wśród produktów oferowanych w naszej ofercie jednym z najpopularniejszych elementów są winietki na stół weselny, jest to bardzo praktyczna i prawdopodobnie najprostsza pomoc przy rozmieszczeniu gości na weselu. Winietki na stole mogą również poza swoim praktycznym zastosowaniem być dodatkową ozdobą w połączeniu z pozostałymi dodatkami na stole, wśród nich mogą to być zawieszki na butelki, pudełeczka na podziękowania dla gości czy menu, dzięki czemu wystrój waszego wesela tworzył będzie zgraną całość, a przecież efekt końcowy wystroju w dużej mierze zależy od właśnie takich drobnych szczegółów.

Co dobrać poza winietkami na stół?

Winietki na stół weselny to bardzo dobre rozwiązanie, jednak co zrobić, aby na dużym weselu oszczędzić Waszym gościom spacerowania po sali i poszukiwania miejsca jedynie za pomocą winietek? Doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest plan stołów, który umieszczony przy wejściu przedstawia zestawienie całej listy gości z podziałem na poszczególne stoliki, dzięki czemu goście kierować się będą mogli bezpośrednio do konkretnego stolika. Plany stołów wykonywane są zazwyczaj jako plakat lub mniejsze karty z listą do poszczególnych stolików, umieszczone na płótnie, w ramie, na lustrze czy innej powierzchni udostępnionej przez lokal. Nieodłącznym elementem planu stołów są również numery, dzięki którym z daleka widoczne jest który stolik ma swój odnośnik na tablicy.