Winietki Malowane Kwiaty

Winietki z kolekcji Malowane Kwiaty to niezwykle różnorodne motywy akwarelowych kwiatów, wśród których z pewnością znajdziecie coś, co odpowiednie będzie na Waszą uroczystość. Poza swoją praktyczną stroną, winietki ślubne Malowane Kwiaty to piękne grafiki nadrukowane na wysokiej jakości papierze o delikatnej, eleganckiej fakturze lnu. Mały format sprawi, że winietki ślubne będą gustownym dodatkiem do dekoracji na stole, nie przygaszając pozostałych elementów wystroju. 

Winietki Malowane KwiatyWinietki Malowane Kwiaty

Kolekcja papeterii ślubnej Malowane Kwiaty to bogaty zbiór motywów florystycznych z niezliczoną ilością rodzajów kwiatów malowanych akwarelą. Wykonanie na eleganckim papierze o wysokiej jakości z delikatną fakturą lnu to idealny wybór na ślub nie tylko w klasycznym stylu, ale również rustykalnym czy boho. Dzięki różnorodności dostępnych wzorów z pewnością znajdziecie wśród nich coś odpowiedniego na Waszą uroczystość. Wśród produktów z kolekcji Malowane Kwiaty, jednym z najczęściej wybieranych dodatków są winietki na stół weselny, które są bardzo praktycznym rozwiązaniem przy organizacji wesela. 

Winietki to już nieodzowny element wesela, pomagają one odnaleźć Waszym gościom odpowiednie miejsce przy stole. Dobrze więc, aby element ten nie był jedynie praktycznym dodatkiem ślubnym, ale również dopełnieniem dekoracji na stołach, dlatego też zapewniamy Wam różnorodność dostępnych wzorów graficznych do każdej z kolekcji, aby nawet tak mały detal, jak winietki idealnie wpasował się w wystrój ślubu. Wśród wzorów kolekcji Malowane Kwiaty znajdziecie motywy zarówno z kwiatami letnimi, wiosennymi, jesiennymi jak i wzory nawiązujące do ceremonii w miesiącach zimowych z elementami kojarzącymi się między innymi z świątecznym, grudniowym nastrojem. Jeśli mimo bogatego wyboru wzorów kolekcji Malowane Kwiaty nie znajdziecie tego jedynego, który idealnie wpasowuje się w wystrój Waszej uroczystości, zachęcamy do kontaktu, a będziemy mogli stworzyć dla Was grafikę dopasowaną indywidualnie do potrzeb, aby ten wyjątkowy dzień dopracowany był w każdym detalu. 

Wśród naszej nieustannie powiększającej się oferty znajdziecie wiele dodatków, które pomogą Wam w organizacji ślubu, staramy się zapewnić jak najszerszy wybór niezbędnych akcesoriów. Aby zapewnić spójność, dodatki ślubne współgrać powinny nie tylko z dekoracją ślubu, ale również z pozostałą papeterią, taką jak podziękowania dla gości, menu czy zawieszki, dlatego też tworzymy pełne zestawy produktów z tymi samymi motywami. Wśród nich znajdziecie również bardzo praktyczny w połączeniu z winietkami plan stołów, standardowo w formie plakatu, ale również dostępny jako pojedyncze karty do umieszczenia na tablicy. Taki plan stołów, w połączeniu z numerami stołów oraz winietkami to idealna pomoc przy rozmieszczeniu Waszych gości weselnych przy stołach. Dzięki tablicy stołów umieszczonej przy wejściu na salę, goście szybko znajdą konkretny stolik, do którego należą, a winietki wskażą miejsce przy stole, co oszczędzi  wszystkim zbędnego zamieszania oraz czasu przy poszukiwaniu przypisanego miejsca.