Winietki Ślubne z kolekcji Indygo

Zorganizowanie wesela bez zaproszeń ślubnych jest dzisiaj niemożliwe. Bardzo pomocne w organizacji przyjęcia są również winietki ślubne. Coraz częściej spotyka się je na weselnych stołach, ale również przypięte do pożegnanych prezencików dla gości. Przygotowanie zaproszeń i winietek powinno być wcześniej zaplanowane, ponieważ na ich wykonanie potrzeba trochę czasu.

Winietki Ślubne z kolekcji Indygo

Winietki Ślubne z kolekcji IndygoZastosowanie winietek pozwala na zachowanie porządku na weselu. Oznaczenie miejsc oznacza szybkie zlokalizowanie swojego stolika lub miejsca przy stole bez zbędnego zamieszania. Goście szybko klimatyzują się w sali weselnej. Niekiedy młodzi wcześniej pytają gości, w jakim towarzystwie chcą zasiąść przy stole, a czasem samodzielnie przydzielają im miejsca. Winietki to również interesująca dekoracja, stylowa i przypominająca o randze uroczystości. Winietka powinna być dobrze zaprojektowana, spójna kolorystycznie z wystrojem wnętrza, w którym odbywa się wesele. Powinna też wyrażać charakter miejsca i nawiązywać do gustu i stylu młodożeńców. Warto więc zadbać wcześniej o doskonałą winietkę, która przyozdobi uroczystość weselną i podkreśli jej znaczenie.

Kolekcja Indygo to dystynkcja i elegancja w jednym. Indygo nazywany jest kolorem królewskim, który powstał z połączenia mocnego granatu z fioletem. To szlachetny kolor, który często znajduje zastosowanie na zaproszeniach i winietkach ślubnych. Subtelna i delikatna stylistyka nawiązuje do hiszpańskiej kultury ludowej. Kolor indygo wyraża ognisty temperament, przez co idealnie pasuje do wydarzeń szczególnych, takich jak ślub i wesele.

Winietki z kolekcji Indygo wykonujemy na sztywnym gładkim papierze w kolorze białym o gramaturze 280. Wymiary winietki po złożeniu wynoszą 10 cm na 7 cm. Mają Państwo możliwość zamówienia indywidualnej grafiki oraz napisów. Winietki można wykorzystać nie tylko do oznaczenia miejsc przy stole, z imieniem i nazwiskiem gości weselnych. Z powodzeniem można je również dołączyć o pożegnalnych podarunków dla gości, np. do pudełeczka z ciastem albo aromatycznymi herbatkami. Winietki drukujemy do 7, maksymalnie 10 dni od przyjęcia od Państwa zamówienia. Minimalna ilość winietek, którą wykonujemy, to 30 sztuk. Na Państwa życzenie dokonamy stosownej personalizacji na winietkach zarówno pod względem doboru kolorystyki, wzoru, motywu przewodniego oraz napisów. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Winietki z kolekcji Indygo pomogą Wam poczuć smak wesela w Iberyjskim stylu.