Winietki Bueno

Winietki z kolekcji Bueno to zabawne, komiksowe motywy w minimalistycznym stylu dla par, które do zaślubin podchodzą z dystansem. Wykonane z grubego papieru satynowego oraz nadrukiem o najwyższej jakości winietki to doskonały sposób na rozmieszczenie Waszych gości przy stołach weselnych. Motywy z kolekcji Bueno wpasują się w dekoracje w stonowanych kolorach bieli i beżu oraz oczywiście czerwieni, dzięki czemu będą również odpowiednim dopełnieniem dekoracji na Waszym stole. 

Winietki BuenoWinietki Bueno

Motywy graficzne Bueno idealne są dla par, które cenią sobie humor i minimalizm, nadrukowane na grubym papierze satynowym, to kolekcja zaproszeń ślubnych oraz dodatków, które dzięki swojej uniwersalnej kolorystyce bieli z elementami czerwieni sprawdzą się na większości wesel, niezależnie od tego czy organizowane są one w otoczeniu kwiatów, w klasycznym, czy może w bardziej swojskim, rustykalnym stylu. 

Winietki z kolekcji Bueno to kolejny produkt z tej serii, który pomoże Wam w organizacji wesela, tak niepozorny dodatek jak winietki ślubne to bardzo ważny element, dzięki któremu Wasi goście bez trudu odnajdą przypisane im miejsce przy stole weselnym. Poza swoją praktyczną funkcją będą one również dodatkowym elementem ozdobnym wśród pozostałych elementów dekoracyjnych wesela, tym bardziej, jeśli postawicie na dopasowanie w tym samym motywie zarówno zaproszeń ślubnych jak i pozostałych elementów papeterii ślubnej jak wspomniane winietki czy zawieszki, menu, podziękowania dla gości itd., które w całości stworzą efekt dopasowania i zgodności wszystkich dekoracji na weselu. 

W naszej ofercie zaproszeń ślubnych oraz dodatków znajdziecie dużą ilość przydatnych produktów, które ułatwią Wam organizację uroczystości. Dodatki ślubne, które oferujemy wykonać możemy według dowolnej kolekcji, dając Wam możliwość organizacji ślubu w całości według jednego motywu, dzięki czemu zachowacie spójność dekoracji. Jest to możliwe również w momencie, gdy wśród przykładowych zdjęć produktów nie znajdziecie wybranego przez siebie wzoru papeterii, jak na przykład w przypadku planu stołów, który jest bardzo przydatną rzeczą w połączeniu z winietkami na stole weselnym. Celem przygotowania planu stołów jest uproszczenie Waszym gościom odnalezienia stolika, do którego zostali przypisani, ustawiony przy wejściu na salę weselną plan kieruje bezpośrednio do odpowiedniego stolika, na którym łatwiej jest już odnaleźć swoje miejsce za pomocą winietek. Plan stołów zazwyczaj przygotowywany jest w formie plakatu z listami do poszczególnych stolików, w formie kart z listą gości do każdego stolika umieszczonych na płótnie, lustrze czy w ramie. Jeśli zdecydujecie się na plan stołów, niezbędne również do tego będą numery ustawione na stolikach, do których odnosi plan.