Winietki Kalia

Winietki z kolekcji papeterii ślubnej Kalia to subtelne wzory florystyczne nawiązujące do dekoracji uroczystości w przystępnej cenie. Winietki wykonane z grubego, satynowego papieru z nadrukiem cyfrowym najwyższej jakości zapewnią piękną dekorację stołu weselnego, będąc jednocześnie praktycznym elementem, który pomoże w organizacji ślubu. Dzięki temu, że zapewniamy Wam dostęp do pełnego zestawu niezbędnej papeterii, bardzo łatwo dopasować możecie zarówno zaproszenia jak i dodatki do wybranego wystroju ślubu. 

Winietki KaliaWinietki Kalia

Winietki ślubne Kalia to delikatne motywy kwiatowe oraz greenery, które w doskonały i prosty sposób spełnią swoje zadanie na stole weselnym, nawiązując jednocześnie do dekoracji wybranej na Waszą uroczystość. Dzięki prostocie swojego wykonania oraz najwyższej jakości materiałów oraz nadruku, winietka Kalia to bardzo czytelna forma rozmieszczenia gości przy stołach, a kolekcja ta sprawdzi się zarówno na uroczystości w stylu rustykalnym jak i klasycznie eleganckim, bo w końcu kwiaty to jeden z podstawowych elementów dekoracji ślubnej! Jeśli wśród motywów kolekcji Kalia nie znaleźliście kompozycji kwiatowej odpowiadającej Waszej uroczystości - nie traćcie nadziei, ponieważ wykonujemy również wzory indywidualnie na podstawie wskazówek klienta, dzięki czemu Wasza papeteria będzie niepowtarzalna. Zachęcamy więc do kontaktu z naszym zespołem, a na pewno razem stworzymy coś wyjątkowego!

Dlaczego warto skorzystać z winietek?

Winietki to najczęściej wybierany przez pary młode dodatek na stoły weselne, jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które pozwala na łatwe rozmieszczenie gości weselnych na odpowiednich miejscach przy stole. Jako że ślub to jeden z najważniejszych wydarzeń w życiu, nie dziwne jest więc, że staramy się połączyć elementy praktyczne z estetycznym, dlatego też, aby zapewnić Wam możliwość dopasowania całej papeterii ślubnej do wystroju, stworzyliśmy pełną serię produktów z kolekcji Kalia, które pozwolą Wam na spójność wzorów od zaproszeń po dodatki takie jak wspomniane winietki ślubne, podziękowania dla gości, menu na stoły czy pudełka na ciasto. Dzięki dopasowaniu motywów kwiatowych na papeterii ślubnej do dekoracji florystycznych na Waszym weselu, dodatki z kolekcji Kalia poza swoim praktycznym zastosowaniem będą również pięknym dopełnieniem wystroju stołu weselnego, dlatego też już przy wyborze zaproszeń polecamy kierować się planowanymi dekoracjami. 

Dodatkową pomocą przy rozmieszczeniu gości weselnych przy stołach poza winietkami jest również plan stołów, najczęściej w formie plakatu czy pojedynczych kart rozwieszonych na płótnie, lustrze czy ramie. Plan stołów to idealny dodatek do winietek rozstawionych na stołach, ponieważ w jednym miejscu, przy wejściu na salę, Wasi goście będą mogli zapoznać się z planem i bezpośrednio udać się do danego stolika i następnie wyszukać swoją winietkę, co oszczędza czas oraz zamieszanie przy przybyciu gości na salę. Nie zapomnijcie wtedy również o zapewnieniu oznaczenia stolików w formie numerów czy nazw poszczególnych stołów, do których odnośniki goście znajdą na wspomnianym planie.