Winietki Ślubne na szkle z kolekcji Korani

Jeśli poszukujecie oryginalnych form dodatków ślubnych, winietki na stół weselny Korani to nietypowe rozwiązanie, które z pewnością przypadnie Wam do gustu i stanie się dodatkowym elementem dekoracyjnym Waszego stołu. Szklana winietka z pięknym, kwiatowym motywem położona na serwetce lub ustawiona na stojaczku nawiązywać będzie do rozdanych już zaproszeń ślubnych oraz pozostałych dodatków wykorzystanych na weselu, dzięki czemu cała papeteria ślubna będzie stanowiła nie tylko typowo praktyczną funkcję, ale również estetyczną. Winietki wykonane ze szkła, dzięki trwałości materiału, mogą stać się również małą pamiątką dla tych bardziej sentymentalnych osób wśród Waszych gości, którzy docenią również przywiązanie uwagi do szczegółów dekoracji.

Winietki ślubne na szkle Korani Winietki ślubne na szkle Korani

Kolekcja papeterii ślubnej Korani to doskonale rozwiązanie dla tych par młodych, które szukają nietypowych rozwiązań oraz cenią sobie jakość wykonania oraz estetykę nawet najdrobniejszych elementów na swoim ślubie. Produkty z modelu Korani zaprojektowane zostały z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, co sprawia, że zachwycą one nawet najbardziej wymagających, a zaproszenia oraz winietki wykonane ze szkła staną się również piękną, trwałą pamiątką dla Waszych bliskich. Grafiki kwiatowe przy kolekcji Korani to zbiór różnorodnych motywów, od tych bardziej stonowanych, które wpasują się do dekoracji większości wesel, po bardziej specyficzne kompozycje kolorystyczne, które dopasujecie do kwiatów wykorzystywanych w dekoracji Waszego wesela jak bordo czy zdecydowany fiolet.
Winietki ślubne to jeden z podstawowych dodatków, który znaleźć powinien się na stole weselnym, jest to łatwy sposób na rozmieszczenie gości, a dzięki swojej formie pozwala na ewentualne zmiany w ostatniej chwili. Winietki szklane z kolekcji Korani poza swoją funkcjonalnością są doskonałym uzupełnieniem dekoracji na stole, zwłaszcza, jeśli motyw kwiatowy dopasowany jest do kwiatów, które znajdą się w dekoracjach.

Co warto dobrać poza winietkami na stół?

Wśród produktów przydatnych na weselu warto skorzystać również z planu stołów, który jest dodatkowym ułatwieniem podczas rozmieszczania gości przy stołach. Tablica stołów zazwyczaj przygotowywana jest na plakacie lub poszczególnych, mniejszych kartach, które umieszcza się na płótnie, w ramie, na lustrze czy innej powierzchni dostępnej w lokalu. Plany stołów są przydatne zwłaszcza na dużych weselach, dzięki czemu goście nie muszą poszukiwać swojego miejsca jedynie przy pomocy winietek. Plan ustawiony przy wejściu przedstawia całą listę gości z podziałem na stoliki lub alfabetyczną listę z numerem stolika przydzielonym do każdej z osób, pozwala to gościom kierować się już bezpośrednio do przydzielonego stolika. Nieodłącznym elementem tablicy stołów są numery, które widoczne z daleka będą odnośnikiem do numerów na planie.
Poza dodatkami uzupełniającymi winietki dobrać możecie inne elementy, jak zawieszki lub etykiety na butelki, które będą doskonałym sposobem na ozdobienie zwykłych butelek na stole i pozwolą również na ich personalizację. Kolejnym praktycznym elementem jest menu, które pozwoli weselnikom zapoznać się z tym, co oferuje kuchnia. Jako że drobne podziękowania dla gości to już tradycja, oferujemy szeroki wybór różnych upominków, dzięki czemu wybrać możecie pasujące do Waszej uroczystości