Winietki Glamour

Kolekcja w stylu Glamour, jak sama nazwa wskazuje, to wzory stworzone z myślą o bogato zdobionych ślubach z przepychem. Wzory z kolekcji Glamour to kontrastowe połączenie jednolitego tła w zdecydowanych kolorach z efektownym złoceniem. Wśród papeterii ślubnej znajdziecie również winietki, które poza swoja praktyczną stroną, wpasują się również doskonale w eleganckie dekoracje na stołach. W celu spersonalizowania winietki z kolekcji Glamour wybrać możecie prostą czcionkę, która może nadać winietce bardziej minimalistycznego wyglądu lub bardziej zdobiony typ, dla osiągnięcia efektu bogatszego zdobienia papeterii. 

Winietki ślubne w stylu Glamour

Winietki ślubne w stylu glamour

Kolekcja w stylu Glamour to połączenie eleganckich, ciemnych kolorów z kontrastującym złoceniem, tworząc piękne zaproszenia oraz dodatki ślubne z klasą, doskonałe dla par młodych, które uwielbiają elegancję i cenią sobie jakość wykonania. Produkty z tej kolekcji wykonane są na matowym papierze barwionym w masie o gramaturze 250, doskonale wpasują się na ślub oraz wesele w tematyce glamour, w połączeniu z złotymi akcesoriami i dekoracjami. Wśród podstawowych kolorów tej kolekcji znajdziecie ciemny granat, głębokie bordo, śliwkowy fiolet i delikatny odcień waniliowy, które dopasować możecie do planowanej kolorystyki dekoracji ślubnych, jeśli wśród dostępnych kolorów nie znaleźliście odpowiedniego dla Was, skontaktujcie się z nami, a postaramy się zaproponować wykonanie indywidualne, aby każdy detal dopasowany był idealnie do Waszej uroczystości. 

Dlaczego warto skorzystać z winietek?

Wśród dostępnych produktów papeterii ślubnej z kolekcji Glamour znajdziecie również winietki, które są najpopularniejszym oraz najwygodniejszą metodą rozmieszczenia gości weselnych przy stole. Małe wizytówki z imionami z łatwością można przestawiać i wprowadzać ewentualne zmiany nawet w ostatniej chwili, a dzięki temu, że są one wykonane z pięknych materiałów oraz z myślą o dopasowaniu pozostałych dekoracjach, stanowić będą również świetne uzupełnienie wystroju stołu weselnego. Aby zachować ciągłość w różnych elementach dodatków na stole weselnym, oferujemy pełną gamę produktów, które przydadzą się przy organizacji wesela, takich jak podziękowania dla gości, zawieszki na butelki czy menu weselne oraz wiele innych elementów, również na specjalne życzenie pary młodej. Dzięki zastosowaniu wszystkich elementów papeterii z jednego modelu, efekt końcowy będzie sprawiał wrażenie starannie przemyślanego planu oraz dopracowania nawet najmniejszych szczegółów. 

Idealnym uzupełnieniem winietek, zwłaszcza na dużych weselach, są plany stołów przedstawiające pełną listę gości z podziałem na poszczególne stoliki, które umieszcza się na wejściu na salę, dzięki czemu Wasi gości z łatwością odnajdą przypisane im miejsce. Tablica stołów zazwyczaj przygotowywana w formie plakatu czy mniejszych kart na większej powierzchni (płótnie, w ramie czy na lustrze), w połączeniu również z numerami ustawionymi na stolikach oraz winietkami tworzą doskonały zespół, dzięki któremu niwelujemy zamieszanie oraz skracamy znacznie czas związany z poszukiwaniem swojego miejsca jedynie przy pomocy winietek.