Winietki ślubne z kolekcji Kraft

Kwiaty nigdy nie wychodzą z mody, zwłaszcza zastosowane jako motyw w elementach dekoracyjnych wykorzystywanych na weselach. Są one symbolem wielu pozytywnych uczuć, przede wszystkim miłości. To właśnie kwiaty są dawane osobom istotnym w naszym życiu nie tylko podczas ważnych świąt, ale także na co dzień, aby wyrazić nasz szacunek, docenienie lub sympatię. Poza tym, są one naturalnym elementem otoczenia przez co motyw z ich wizerunkiem jest niezwykle uniwersalny. To wszystko sprawia, że winietki ślubne z takim wzorem dodają romantyczności całemu wydarzeniu.

Winietki ślubne z kolekcji Kraft

Winietki ślubne z kolekcji MokateCoraz większą uwagę przywiązuje się jednak do ekologicznych rozwiązań, również w przypadku tak istotnych uroczystości, na co odpowiedzią jest kolekcja Kraft. Te zaproszenia ślubne są odzwierciedleniem natury w każdym tego słowa znaczeniu. Połączenie papieru ekologicznego z motywem kwiatowym daje bowiem piękny, niezwykle naturalny efekt.

 

Naturalna kolekcja zaproszeń ślubnych Kraft

Kolekcja zaproszeń ślubnych Kraft niewątpliwie jest warta uwagi. Wykonana z papieru ekologicznego pozwala w większym stopniu zadbać o środowisko, będąc przy tym doskonałą dekoracją weselnego stołu ze względu na swój wygląd. Połączenie brązowej winietki z jej jasnym frontem sprawia, że całość daje bardzo naturalny efekt. Z tego względu może prezentować się zjawiskowo podczas uroczystości o właśnie takim przewodnim motywie. Doskonale dopasuje się jednak również do wesel o bardziej uroczystym, eleganckim wystroju ze względu na piękne grafiki o uniwersalnym motywie kwiatowym. Znajdujący się wzór na górze winietki przyciąga uwagę i bez wątpienia stanowi najbardziej dekoracyjną jej część. Ogrom barw kwiatów tej kolekcji pozwala na dobranie idealnego zaproszenia ślubnego w zależności od efektu, jaki chce się uzyskać. Romantyczne piwonie, tajemnicze astry, zmysłowe chińskie róże, a może ożywiające otoczenie słoneczniki – to wszystko znajdziemy w kolekcji Kraft. Zadbano w niej również o napis, który jest bardzo ważną częścią winietki ślubnej. Ozdobna czcionka wprowadza nutę elegancji do tego elementu, a dopasowanie jej koloru do odcieni kwiatów sprawia, że wszystko tworzy doskonale spójną całość.