Winietki ślubne ze srebrzeniem z kolekcji Mikado

Trudno wyobrazić sobie przyjęcie weselne bez zaproszeń ślubnych, które stanowią ważny punkt przygotowań do ślubu. Można powiedzieć, że dotyczy to nie tylko zaproszeń, ale i winietek ślubnych, które coraz częściej goszczą na weselnych stołach oraz dołączane są w formie bilecika do drobnych pożegnalnych prezentów dla gości. Winietki stanowią nie tylko dekorację weselną, ale pełnią również ważną funkcję praktyczną. Pomagają w dobrej organizacji wesela, a przy okazji stanowią doskonałą ozdobę, która wpisuje się w stylistykę weselną. Wato więc wcześniej pomyśleć nad pomysłowym i gustownym zaprojektowaniem winietek.

Winietki ślubne ze srebrzeniem z kolekcji Mikado

Winietki ślubne ze srebrzeniem z kolekcji MikadoWinietki z kolekcji Mikado w stylu Glamour prezentują się tak samo doskonale, jak kolekcja Szafir ze złoceniami. Srebrne motywy roślinne (kwiaty, gałązki, liście) na granatowym, zielonym i bordowym tle wyglądają tak samo elegancko jak złote. Kolekcja Mikado jest jednak bardziej minimalistyczna niż Szafir. Srebrny motyw kwiatowy w stylu Glamour kojarzy się z doskonałym i wyrafinowanym gustem. Kwiaty umieszczone zostały w górnej części winietki, a napisy w części dolnej. Srebrna grafika jest tak rozmieszczona, żeby nie zasłaniać całkowicie eleganckiego tła, które w kompozycji ze srebrem tworzy harmonijną i przyjemną całość.

Winietki z kolekcji Mikado w stylu Glamour wykonujemy zarówno na sztywnym, jak i gładkim papierze satynowym w kolorze białym. Gramatura papieru 280 g. Wymiary winietki po złożeniu wynoszą 10 cm na 7 cm. Przy składaniu zamówienia na ten rodzaj winietki mogą nam Państwo zlecić wykonanie indywidualnej grafiki na granatowym, zielonym lub bordowym tle. Część winietek można spersonalizować imieniem i nazwiskiem gości, a część opatrzyć inną grafiką i napisem. Warto wykorzystać winietki także jako pewien rodzaj bilecika do pożegnalnego prezentu dla gości opuszczających wesele. Dołącza się je zazwyczaj do pudełka z ciastem albo drobnego podarunku ze słodkościami lub herbatkami. Zamówienie na wykonanie winietek realizujemy w krótkim czasie, od 7 do 10 dni. Przyjmujemy zlecenia na każdą ilość winietek, nie mniej jednak niż 30 (to minimalna ilość). Winietki z kolekcji Mikado – srebrzone motywy kwiatowe – minimalistyczne i Glamour w jednym. Kompozycja, która zachwyci gości weselnych i pozostanie na długo w pamięci.