Świeczki Sojowe - Podziękowania dla Gosci

Winietki Księżycowa Noc

Kolekcja Księżycowa Noc to nowoczesne wzory dla par szukających oryginalnej papeterii ślubnej, która wyróżni się spośród klasycznych modeli zaproszeń oraz dodatków. Eleganckie połączenie złoconych, geometrycznych wzorów z kontrastującym, nocnym niebem tworzą piękne, romantyczne scenerie. Winietki z kolekcji Księżycowa Noc to jeden z podstawowych dodatków, jaki powinien znaleźć się na weselnym stole, poza swoim praktycznym zastosowaniem, którym jest wskazanie odpowiedniego miejsca dla Waszych gości, będą one też doskonałym dopełnieniem dekoracji ślubnej w bajkowym, mistycznym stylu. 

Winietki Księżycowa Noc

Winietki ślubne ze złoceniem z kolekcji Księżycowa Noc

Zaproszenia ślubne oraz dodatki z kolekcji Księżycowa Noc to zbiór oryginalnych wzorów w mistycznym, bajkowym stylu. Połączenie grafiki nocnego nieba z kontrastującymi, złotymi geometrycznymi sercami lub jeleniami tworzy niezwykle romantyczną scenerię. Kolekcja ta to bardzo nowoczesne spojrzenie na papeterię ślubną, idealnie dla par młodych, które chcą wyróżnić się spośród typowych, pastelowych i delikatnych dekoracji ślubnych. Produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów z dodatkiem niezwykle efektownego złocenia zachwycą nawet najbardziej wymagających. Aby zapewnić Wam możliwość dopasowania całego zestawu niezbędnej papeterii ślubnej stworzyliśmy pełną gamę produktów, dzięki którym zachowacie spójność w dekoracjach na Waszej uroczystości, co sprawi, że wystrój dopracowany będzie w najmniejszym szczególe, a jak wiemy, to właśnie szczegóły decydują o efekcie końcowym wesela. 

Spośród produktów z kolekcji Księżycowa Noc znajdziecie pozornie nieistotny produkt, jakim są winietki, które są jednak bardzo przydatnym elementem na weselnym stole, jest to najczęściej wybierany produkt wśród dodatków ślubnych, ponieważ to dzięki nim Wasi goście bez problemu znaleźć mogą przypisane im miejsce. Winietki ślubne, dzięki temu, że są dopasowane do stylu oraz wystroju, w jakim organizowane jest wesele, staną się również dodatkowym elementem dekoracji na stole. 

Praktyczne dodatki uzupełniające winietki

Jeśli jesteście zdania, że same winietki ustawione przy stołach nie wystarczą do tego, aby szybko i sprawnie rozmieścić Waszych gości przy stołach, polecamy w takim razie dobranie dodatkowo planu stołów, na którym widnieje pełna lista gości z podziałem na poszczególne stoliki, do których zostali przydzieleni. Jest to element przydatny zwłaszcza przy weselach na dużą ilość osób, skracając czas poszukiwania odpowiedniego miejsca oraz zamieszania z tym związanego. Tablice stołów w naszej ofercie najczęściej wykonywane są jako plakat, proponujemy jednak również mniejsze karty, które umieścić możecie na własnej tablicy jak na przykład płótnie, w ramie, na lustrze czy innej powierzchni udostępnionej w lokalu. Przy zastosowaniu takiego planu stołów przy wejściu na salę potrzebne są również odnośniki umieszczone na stolikach, czyli numery stołów, dzięki którym łatwo będzie zlokalizować go już z daleka. Zestawienie planu stołów, numerów oraz winietek to maksymalne ułatwienie na weselu, które oszczędzi Waszym bliskim poszukiwania miejsca jedynie przy pomocy winietek.