Złocone Winietki Ślubne z kolekcji Avril

Winietki ślubne Avril  to wizytówki imienne, które świetnie sprawdzą się na klasycznym przyjęciu weselnym. Motyw przewodni winietek to biała hortensja z tulipanami w otoczeniu soczystej zieleni z eleganckim, złoconym napisem oraz złotą ramką. Winietki Avril fantastycznie współgrają z innymi weselnymi dekoracjami. 

Winietki Avril idealnie pasują jako dekoracja podczas wesela utrzymanego w stylu glamour lub vintage. Nie tylko podkreślają rangę uroczystości, ale także sprzyjają tworzeniu przyjemnej, kameralnej atmosfery. Świetnie sprawdzą się zarówno podczas przyjęcia na świeżym powietrzu, jak i w przestronnej sali. 

Nieszablonowe wizytówki imienne to bardzo praktyczne rozwiązanie pozwalające uniknąć nieporozumień podczas zajmowania miejsc przez gości.

Złocone Winietki Ślubne z kolekcji Avril

Złocone Winietki Ślubne z kolekcji AvrilWinietki ślubne Avril to sprawdzony sposób na wyznaczenie gościom ich miejsca przy stole weselnym.

Klasyczne winietki Avril to najwyższa jakość wykonania oraz nietuzinkowy wygląd, który z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym gościom. Podczas tak wyjątkowej uroczystości jak wesele, każdy gość będzie mógł poczuć się doceniony i ważny. Winietki Avril to małe detale o ogromnym znaczeniu. 

Winietki ślubne Avril są produkowane z wysokiej jakości, sztywnego papieru o strukturze satyny. Wymiary każdej winietki po złożeniu wynoszą około 10 x 7 cm (+/- 1 cm). 

Oferujemy także możliwość dodania własnej, spersonalizowanej grafiki. 

W zestawie z winietkami Avril można również zamówić dodatkowe elementy dekoracyjne na przyjęcie, tj. zaproszenia ślubne oraz bileciki i etykietki.