Złocone Winietki ślubne w stylu Glamour z kolekcji Szafir

Winietki są tak samo ważne dla dobrej organizacji przyjęcia weselnego jak zaproszenia ślubne. Młode pary często decydują się na złożenie zamówienia na wykonanie zaproszeń oraz winietek ślubnych. Stanowią one doskonałe dopełnienie zaproszeń. Winietki wykorzystuje się do zaplanowania rozmieszczenia gości przy stole. Stanowią one także elegancki i gustowny dodatek do pożegnalnych podarunków dla gości weselnych. To bardzo pomysłowa i praktyczna dekoracja, która doskonale wpisuje się w uroczystość weselną. Kolor i motyw winietki powinien odzwierciedlać wystrój lokalu, w którym odbywa się wesele, ale również mówić coś o guście, charakterze i stylu młodożeńców. Zaprojektowanie i zamówienie winietek powinno się zaplanować dużo wcześniej przed uroczystością weselną.

Złocone Winietki ślubne w stylu Glamour z kolekcji SzafirZłocone Winietki ślubne w stylu Glamour z kolekcji Szafir

Winietki z kolekcji Szafir w stylu Glamour to połączenie złotych motywów roślinnych z elegancją i klasą. Kwiaty i gałązki są tutaj przedstawione nie w naturalnych barwach, a w złotych. Na zielonym, granatowym lub bordowym tle umieszczone są złote gałązki albo liście monstery. Złocenia na zieleni, granacie i boro prezentują się kunsztownie i zachwycają klasą, kunsztem i wyrafinowaniem. Motyw rustykalny w połączeniu z Glamour nabiera innego charakteru, bardziej kojarzy się z wyższą klasą, bogactwem i doskonałością, niż swojskością, prostotą i przyrodą.

Winietki z kolekcji Szafir w stylu Glamour wykonywane są na gładkim papierze satynowym (280g). Winietka po rozłożeniu ma wymiary 10cm na 7cm. Mogą Państwo zlecić nam wykonanie indywidualnej złoconej grafiki na wybranym przez siebie tle. Możemy wykonać kilka rodzajów winietek stosowanie do Państwa oczekiwań, np. opatrzone imieniem i nazwiskiem gości weselnych i napisem, który będzie znajdował się na winietkach dołączonych do pożegnalnego podarunku dla gości (np. pudełka z ciastem lub innymi słodkościami i produktami). Winietki wykonujemy bardzo szybko (w 7-10 dni od przyjęcia zamówienia). Minimalna liczba winietek to 30 sztuk. Zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Winietki z kolekcji Szafir w kompozycji ze stylem Glamour z pewnością podkreślą rangę weselnej uroczystości i przyciągną uwagę gości.