Butelki na nalewki z kolekcji Flores - podziękowania dla gości

Coraz częściej Państwo Młodzi podejmują decyzję by podarować specjalne podziękowania dla gości za przybycie na uroczystość ślubną. Taki przyjazd często jest związany z podróżą i poniesieniem kosztów, stąd pomysł by dodatkowo uprzyjemnić gościom wspólne świętowanie. Miłą formą podziękowania gościom weselnym za ich obecność i świętowanie razem z wami dnia ślubu jest wręczenie im specjalnie przygotowanego, drobnego upominku. Symboliczny prezent jest nie tylko ukłonem i podziękowaniem, ale także sposobem na przedłużenie waszego święta! Z pewnością przygotowane podziękowania dla gości będą miłą pamiątką i pretekstem do wspominania waszego ślubu.

Jak podziękować gościom weselnym za obecność na waszym ślubie i wspólną zabawę weselną?

Podziękowania dla gości - Butelki na nalewki z kolekcji FloresCiekawym pomysłem jest podarowanie zaproszonym, pełnoletnim gościom jest alkohol. Kiedyś była to butelka wódki, dziś zachęcamy do podarowania małej, przyozdobionej buteleczki. Pyszna wiśniówka lub malinówka pozwoli waszym gościom spędzić wieczór wspominając wasze wesele i jednocześnie delektując się owocowym smakiem. By zachować spójność dekoracji, warto wybrać model z dekoracją powtarzającą motyw którym ozdobiliście zaproszenia ślubne! Ślubne butelki na nalewki z kolekcji Flores będą doskonałym wyborem dla wielbicieli stylu glamour. W kolekcji oferujemy wam 4 wzory butelek, różniących się kształtem, objętością i rodzajem zamknięcia. Wszystkie nasze butelki na nalewki są wykonane z wysokiej jakości szkła, co zapewnia ich szlachetny wygląd. W kolekcji Flores dajemy wam do wyboru 4 różne etykiety:

Wzór nr 1: Etykieta ze złoconą ramką i tekstem w otoczeniu subtelnego wzoru z różowymi i białymi piwoniami.

Wzór nr 2: Etykieta ze złoconą ramką i tekstem z burgundowymi i bordowymi piwoniami, oraz daliami z dodatkiem różu.

Wzór nr 3: Etykieta ze złoconą ramką i tekstem ozdobionym botanicznym motywem greenery.

Wzór nr 4: Etykieta ze złoconą ramką i tekstem z delikatnymi brzoskwiniowymi piwoniami i zielonymi gałązkami.


Z całą pewnością tak przygotowane butelki na nalewki będą pięknie prezentować się na stole weselnym i sprawią wiele przyjemności waszym gościom.