Butelki na nalewki z kolekcji Nefryt - Podziękowania dla gości

Wyjątkowe podziękowania dla gości ślubnych sprawią, że uroczystość zapadnie im w pamięci na zawsze. Warto postawić na coś oryginalnego i symbolicznego - najlepiej dodatkowo odwołującego się do tradycji. Czymś takim właśnie są ślubne butelki na nalewki z kolekcji Nefryt. Charakteryzują się one klasycznym kształtem i minimalistycznym projektem etykiety. Ten bazuje na jednolitym, pastelowym kolorze tła (niebieski, fiolet, róż lub beż) i eleganckim, białym napisie, który możecie zaproponować sami.

Butelki na nalewki z kolekcji Nefryt - Podziękowania dla gości

Butelki na nalewki z kolekcji Nefryt - Podziękowania dla gościŚlubne butelki na nalewki to upominek odwołujący się do tradycji. W Polsce bowiem nalewki są stosowane od wielu lat, jako środek leczniczy lub trunek do picia. Dodatkowo, ich symbolika pokrywa się z weselną symboliką wódki. Możecie zawsze też zastanowić się nad zapełnieniem buteleczek przed wręczeniem ich gościom. Zaproszenia ślubne w tej formie są tym bardziej interesujące, że mają zastosowanie praktyczne na co dzień. Każdy może bowiem zrobić nalewkę. Przy okazji elegancka etykieta przypomni takiej osobie o wyjątkowym momencie w Waszym życiu i całej uroczystości ślubnej.

Warto zwrócić też uwagę na to, że podziękowania dla gości powinny być raczej tanie. Oczywiście jeśli nie chcecie przekroczyć planowanego budżetu. Pod tym względem ślubne butelki na nalewki również są świetnym pomysłem. Koszt jednej sztuki to zaledwie kilka złotych. Bez problemu możecie więc zaopatrzyć się w nawet ich większą ilość. Nawet przy bardzo dużym weselu całkowity koszt upominków nie powinien przekroczyć kilkuset złotych.

Styl etykiet z kolekcji Nefryt doskonale pasuje do ślubów i wesel zaaranżowanych w stylu glamour. Delikatne, pudrowe kolory, elegancka czcionka i klasyczny kształt doskonale komponują się z tą konwencją. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wybrać ślubne butelki na nalewki Nefryt w przypadku klasycznej aranżacji weselnej. Buteleczki są wykonane zgodnie ze sztuką, z uwzględnieniem drobnych niuansów wykończenia. Po wykonaniu zamykane są aluminiową nakrętką w złotym kolorze, który świetnie pasuje do etykiety.