Ślubne Butelki na nalewki jako Podziękowania dla Gości z kolekcji Delize

Każdy z nas miło wspomina szczególne wydarzenia z naszego życia. Do takich wydarzeń należy ślub i wesele, nasze i naszych znajomych. Tę chwilę przeżywają najbardziej młodzi, ale emocje tak naprawdę towarzyszą wszystkim, którzy biorą udział w tej uroczystości. Przygotowanie ślubu i wesela pochłania wiele czasu. Aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, trzeba dużo wcześniej pomyśleć o zaproszeniach ślubnych, wybrać je albo zaprojektować, zamówić druk, wypisać i doręczyć gościom. Warto również pomyśleć o winietkach na stoły weselne. Winietki są bardzo estetyczne i praktyczne. Goście od razu po wejściu do sali wiedzą, gdzie mają usiąść. To duże uproszczenie organizacyjnie

Ślubne Butelki na nalewki jako Podziękowania dla Gości z kolekcji Delize

Ślubne Butelki na nalewki jako Podziękowania dla Gości z kolekcji DelizeTakie winietki można również dołączyć do prezentów, które najczęściej wręcza się na pożegnanie jako wyraz podziękowania dla gości. Do popularnego pudełeczka z ciastem, czasem również z herbatkami, można dodać także buteleczkę z kolorową regionalną nalewką. Wlewa się ją do specjalnie przygotowanych na tę okazję butelek na nalewki, które opatrzone są stylową etykietą ze złoceniami i napisami. Na etykiecie znajduje się napis np. Nalewka oraz imiona pary młodej wraz z datą ślubu. Etykiety są różnych rozmiarów w zależności od kształtu butelki. Mogą być większe, na całej powierzchni buteleczki, a mogą być mniejsze, umieszczone w górnej części butelki. Ślubne butelki na nalewki są bardzo estetycznie wykonane i z powodzeniem mogą pozostać w domach gości jako pamiątka z wesela.

Butelki na nalewki Delize zostały wykonane z solidnego grubego szkła, z gustownymi grawerowanymi wzorami. Kolorowe napisy umieszczone zostały na etykietach z różną grafiką.  Leśna etykieta z grafiką lasu i jeleni, czerwone róże z domieszką bieli oraz zielonymi gałązkami, różowy bukiet z dodatkiem zielonych gałązek oraz róże w kompozycji z gałązkami eukaliptusa. Na etykietach Delize dominuje zieleń, czerwień, biel oraz róż. Wyglądają bardzo stylowo, są wyraziste i żywe. Ślubne butelki na nalewki zamyka się złotą nakrętką albo korkiem syntetycznym, który znajduje się w zestawie. Rodzaj zamknięcia jest kwestią wyboru. Dysponujemy buteleczkami o pojemności 200 ml i 100 ml. Przyjmujemy zamówienia na min. 30 sztuk butelek, które bardzo szybko dostarczamy pod wskazany adres. Najczęściej jest to okres 7, maksymalnie 10 dni roboczych. Pudełeczko ze słodkościami wraz z buteleczką nalewki do doskonała forma podziękowania dla gości. Na pewno się ucieszą z takiego prezentu.