Ślubne Butelki na nalewki jako Podziękowania dla gości z kolekcji Emerald

W życiu każdego człowieka jest wiele wydarzeń szczególnych. Do najważniejszych z nich należą ślub i wesele. To bardzo ważna chwila w życiu pary młodej, rodzin oraz zaproszonych gości. Przygotowania do tych wydarzeń pochłaniają wiele miesięcy. Wszystko musi być dużo wcześniej zaplanowane i zorganizowane. W przygotowaniach bardzo ważne miejsce zajmują zaproszenia ślubne, które trzeba wydrukować, następnie wypisać i dostarczyć gościom. Nie mniej ważne od zaproszeń są winietki ślubne, na które wiele osób się decyduje. Winietki są bardzo pomocne w dobrej organizacji przyjęcia weselnego. Gościom łatwiej zająć miejsce przy stole, co pozwala pozbyć się zbędnego zamieszania na początku wesela. Winietki mogą stanowić także doskonałą dekorację prezentu dla gości na pożegnanie. Zazwyczaj jest to pudełko z ciastem lub innymi słodkościami. Podziękowania dla gości mogą być wyrażone w różny sposób

Ślubne Butelki na nalewki jako Podziękowania dla gości z kolekcji Emerald

Ślubne Butelki na nalewki jako Podziękowania dla gości z kolekcji EmeraldPomysłowe jest wręczenie malutkiej butelki z kolorową nalewką, piękną etykietą ze złoceniami i napisami. Najczęściej na etykiecie umieszcza się napis Nalewka oraz imiona młodej pary, np. Katarzyna i Marek oraz datę ślubu, np. 13 czerwca 2020 r. Ślubne butelki na nalewki posiadają rozmiarowo dopasowaną etykietę, umieszczona jest w górnej części butelki albo na całej powierzchni. Buteleczka pozostanie po weselu jako gustowny gadżet, który będzie miłym wspomnieniem z przyjęcia weselnego.

Butelki na nalewki Emerald są wykonane z grubego szkła najwyższej jakości. Posiadają estetyczne kształty, które w sam raz pasują na szczególne okazje, np. ślub i wesele. Personalizowane etykiety ze złoceniami mają różną grafikę: jedna jest w kolorze granatowym, druga – pudrowanego różu, a trzecia – w kolorze butelkowej zieleni. Złote i białe napisy są wyraziste i prezentują się doskonale. Butelki zamyka się przy pomocy złotej nakrętki albo korka syntetycznego. Można sobie dobrać zamknięcie wedle uznania. Butelki na nalewki mają pojemność 200 ml albo 100 ml. Mogą Państwo zamówić większą ilość butelek, jednak nie mniejszą niż 30 sztuk. Zamówienia realizujemy w krótkim czasie, najczęściej do 7, maksymalnie 7 dni roboczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ślubnych butelek na nalewki. Taka forma podziękowania dla gości to pomysł nietuzinkowy, który zrobi dobre wrażenie na gościach. Prezent na pewno się spodoba i pozostanie miłym wspomnieniem z wesela.